Zpět na » Primera Division » Skandál ve Španělsku: Lucas Ocampos měl nechutný incident s fanouškem

Skandál ve Španělsku: Lucas Ocampos měl nechutný incident s fanouškem

Skandál ve Španělsku: Lucas Ocampos měl nechutný incident s fanouškem © iconsport.photo - Lucas Ocampos

0

Líbilo se

06.02. - VIDEO Fotbaloví fanoušci už občas neví, kde je hranice. Dalším důkazem je včerejší duel mezi Rayem Vallecano a Sevillou. Když šel Lucas Ocampos, hvězda Sevilly, vhazovat, jeden z fanoušků mu strčil prst do zadku. Nechutné chování, na které Ocampos ihned upozornil rozhodčího a ve svém následném prohlášení požaduje, aby se takové věci řešily podobně jako rasismus.

Zápas Raya Vallecana se Sevillou asi sám o sobě nebyl zase nějak extra zajímavý. Hosté z Andalusie dokázali vyhrát díky dvěma gólům Youssefa En-Nesyriho, přičemž byl u gólu opět Isaac Rmero, jedna z nastupujících hvězd trápící se Sevilly. Za Vallecano se trefil Isi Palazón, aktuálně asi nejvěhlasnějš íjméno v kádru trenéra Rodrígueze. Po zápase se ale nemluví o nikom jiném, než o Lucasi Ocamposovi. Ten nepodal nijak exkluzivní výkon, ale stejně naplnil sociální sítě i titulky novin. Může za to neukázněný fanoušek.

Ocampos šel házet aut, když mu v zadku přistál prst jednoho z fanoušků na tribuně. Jak se vůbec může stát, že si někdo dovolí na hráče vůbec sáhnout, to mě hlava nebere. To, že vůbec někdo dává vinu na Ocampose, že vystrkoval zadek na tribunu? Hráli tyto lidi někdy fotbal? Házeli někdy aut? Proboha, vždyť když chcete házet dlouhý out, musíte se rozeběhnout, a i kdyby si Ocampos na bariéru sednul, už to není problém fanoušků. Co je za bariérou, to je no go. Jak se k tomu po zápase argentinský křídelník vyjádřil?

Doufám, že Laliga to bude řešit stejně vážně, jako řeší rasismus. Vždy se tu nejde nějaký hlupák. Pokud by se tohle stalo v ženském fotbale, víme, co by se dělo. Doufám, že tenhle hlupák bude potrestán, a nebude kazit image fanoušků Raya," řekl Lucas Ocampos po tomto incidentu.

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články