Zpět na » Primera Division » 18letý cíl Barcelony Gabriel Moscardo zřejmě nakonec zamíří do PSG

18letý cíl Barcelony Gabriel Moscardo zřejmě nakonec zamíří do PSG

18letý cíl Barcelony Gabriel Moscardo zřejmě nakonec zamíří do PSG © iconsport.photo - brazilská naděje

1

Líbilo se

30.11. - Barcelona se stále nemůže vzpamatovat z odchodu defenzivního záložníka Sergia Busquetse. Bývalý španělský reprezentant, který ukončil reprezentační kariéru po MS 2022, odešel v červenci do Interu Miami, za svými bývalými spoluhráči Lionelem Messim a Jordi Albou. Od té doby se Barca potýká s problémem na tomto postu. Sportovní ředitel Deco má vyhlídnutou posilu z rodné Brazílie. Záložník Corinthians Gabriel Moscardo je hlavním adeptem na zacelení této pozice.

Katalánský klub se dlouho zajímal o služby brazilského defenzivního záložníka. Ačkoli Deco reprezentoval portugalský národní tým, tak se jedná o brazilského rodáka, který strávil důležitou část kariéry právě v Barceloně, kde nyní zaujímá post sportovního ředitele. Netají se tím, že by do klubu rád přivedl svého oblíbence a krajánka z Brazílie. Celý přestup značně zkomplikoval zájem londýnského giganta Chelsea, kde rovněž působil Deco jako hráč. Před pár dny ale vyšly na povrch informace, že Chelsea ztratila zájem o angažování služeb brazilského rodáka. Nově se však objevil nový zájemce, konkurent z francouzského hlavního města PSG.

Podle posledních zpráv to vypadá, že nejblíže k angažování služeb Moscarda má právě PSG. V případě, že se PSG podaří získat brazilský objev, bude to jeden z dalších krachů Katalánců, jak přivést brazilský talent do klubu. Podobně dopadla s Endrickem, kterého nakonec ulovil Real Madrid.

Ještě v době přítomnosti Busquetse v klubu se Barca snažila připravit na jeho odchod podepsáním volného přestupu Francka Kessieho z AC Milán. Výkonnostně jej nedokázal nahradit a po roce v létě přestoupil do Al Ahli SC. Zároveň je nutno zmínit, že nepatřil k nejhorším hráčům. Jako náhradu si vyhlédla posilu Oriola Romeua z Girony, ale ani ten nedokázal nakonec na tento post zaskočit. Velkou nepříjemností je také zranění Gaviho, který bude mimo hru až 8 měsíců. Koho nakonec přivede Barca na post defenzivního záložníka?

Barcelona se stále nemůže vzpamatovat z odchodu defenzivního záložníka Sergia Busquetse. Bývalý španělský reprezentant, který ukončil kariéru po MS 2022, odešel v červenci do Interu Miami, za svými bývalými spoluhráči Lionelem Messim a Jordi Albou. Od té doby se Barca potýká s problémem na tomto postu. Sportovní ředitel Deco má vyhlídnutou posilu z rodné Brazílie. Záložník Corinthians Gabriel Moscardo je hlavním adeptem na zacelení této pozice.

David Mikoška / football-espana.net

Noviny
Nejnovější články