Zpět na » Primera Division » Kolik bude Barcelona muset zaplatit za Félixe s Cancelem?

Kolik bude Barcelona muset zaplatit za Félixe s Cancelem?

Kolik bude Barcelona muset zaplatit za Félixe s Cancelem? © iconsport.photo - Joao Félix a Joao Cancelo

0

Líbilo se

22.09. - Joao Cancelo a Joao Félix posílili Blaugranas před koncem přestupového období na hostování. Zatím tu není žádná opce na přestup, protože ani nemohla kvůli finančním regulím La Ligy, do kterých se prostě Barcelona nevedje. Pokud bude chtít Xaviho tým podepsat tyto hráče natrvalo, dohromady si prý bude muset připravit 105 milionů eur.

Joao Cancelo a Joao Félix přišli do Barcelony po dlouhých spekulacích v poslední den přestupového období. Portugalšti reprezentanti přišli pouze na hostování bez následné opce. Tu by totiž Barceloně nepovolila kvůli finančním problémům La Liga. Neoficiální opce tu ale údajně přeci jen je, respektive se Blaugranas dozvěděli, kolik za své hráče budou chtít jejich mateřské kluby. Problém je ale v tom, že pokud třeba Félix zešílí a zažije extrémní sezónu, původně požadovaných 80 milionů eur už asi Atléticu stačit nebude.

Joao Félix se zatím jeví výborně. Hraje na levém křídle, kde bychom si ho nejdřív asi nepředstavili, ale překvapivě to funguje na jedničku. Výborně zahrál už o víkendu proti Realu Betis, když dal i svůj premiérový gól. Proti Antverpám v rámci Ligy mistrů si svou reputaci u barcelonských fans ještě vylepšil. Podal úžasný výkon ozdobený 2 góly a 1 asistencí. Atlético si za něj tedy stanovilo cenu 80 milionů eur. Pokud to ale není nikde podepsané a může se to změnit, jak říkám, pochybuji, že by Atlético nechalo cenovku nastavenou takhle.

Joao Cancelo je tou levnější položkou, u které není úplně potenciál na to, aby Manchester City částku zvyšoval. Zřejmě bude rád, že se Cancela zbaví a něco za něj dostane. 29letý bek by měl stát 25 milionů eur. Byl vysněnou posilou Xaviho, který tak konečně dostal čistokrevného pravého obránce. Při svém debutu proti Osasuně toho moc nepředvedl, ale proti Realu Betis byl takřka bezchybný a navíc vstřelil svou premiérovou trefu. Solidně hrál i proti Antverpám, ačkoliv nebyl nijak zvlášť výrazný. I tady se tak Barcelona zřejmě trefila.

Nové barcelonské posily

David Suchý / mundodeportivo.com

Nejnovější články