Zpět na » Primera Division » Pokud Mbappé prodlouží s PSG, Real Madrid si půjde pro Haalanda

Pokud Mbappé prodlouží s PSG, Real Madrid si půjde pro Haalanda

Pokud Mbappé prodlouží s PSG, Real Madrid si půjde pro Haalanda © iconsport.com - Kylian Mbappé

5

Líbilo se

17.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Toto léto se toho o Mbappém namluvilo opravdu hodně. Francouzská megastar byla vyřazena z kádru, klub ho dal na prodej a z obchodů zmizely dresy s jeho jménem. Má existovat údajná dohoda s Realem Madrid na přestupu zdarma příští léto, ale podle posledních událostí a zpráv to vypadá, že prodlouží s PSG. A z Madridu přichází jasný vzkaz. Prodloužíš, a my si půjdeme pro Haalanda.

Kylian Mbappé už tradičně způsobil obří rozruch, ze kterého ale zřejmě opět nic nebude. Pustil se do veřejné války s vedením PSG v čele s Nasserem Al Khelaifim. Mbappé totiž nechce využít opci na prodloužení smlouvy o 1 rok, chce zůstat ještě jednu sezónu v PSG a následně odejít zadarmo. Údajně se už dohodl s Realem Madrid, což v Paříži neradi slyší a Mbappé byl na prodej. Ze stadionu zmizela jeho tvář, z fanshopu dresy s jeho jménem. S týmem ani neabsolboval přípravu a chystal se s hráči, o které už PSG nemá zájem.

Jenomže Mbappé je s týmem zpatky. Úplně zázračně se z ničeho nic udobřil s Al-Khelaifim, který mu dovolil se vrátit k týmu, jenž ho s radostí vítal a mluví se o tom, že Mbappé nakonec skutečně prodlouží a to dost možná nejen o 1 rok ve stávající smlouvě, ale že by rovnou mohl podepsat dlouhodobý kontrakt. Ale co Real Madrid? O dohodě nevíme. Podle regulí totiž Real Madrid ohledně podpisu Mbappého ještě půl roku nemůže kontaktovat a na veřejnost se tak dohoda ani nesmí dostat. Pokud jsou ale zvěsti pravdivé, je to další plivanec Mbappého do obličeje Florentina Peréze.

Jsou tu tak zvěsti o tom, že Florentino Peréz se zlobí a Kylian Mbappé by měl dostat ultimátum. Pokud s PSG skutečně prodlouží, zavře si dveře do Realu Madrid. Pro ten to sice bude bolestivé, protože Mbappé je několik let vysněnou posilou, ale je tu další možnost na trhu. Hodně složitá, ale Real Madrid má větší moc, než kterýkoliv klub na planetě. Mluvil o tom i legendární záložník Guti. Pokud Mbappé prodlouží, Real Madrid se příští léto zaměří na příchod Erlinga Haalanda z Manchesteru City. To by přestup zdarma rozhodně nebyl. Na 100 % by šlo o nejdražší transfer historie.

Erling Haaland

David Suchý / goal.com

Nejnovější články