Zpět na » Primera Division » Ronaldo Nazario: Vinícius změnil vodu na víno za dva roky

Ronaldo Nazario: Vinícius změnil vodu na víno za dva roky

Ronaldo Nazario: Vinícius změnil vodu na víno za dva roky © iconsport - Ronaldo poskytl rozhovor podcastu Mano a Mano, kde mluvil o Viníciusovi

0

Líbilo se

07.07. - Bývalý útočník Realu Madrid a jeden z největších hráčů všech dob Ronaldo Nazario poskytl exkluzivní rozhovor podcastu Mano a Mano. Hovořil o nejrůznějších tématech, jako je třeba rasismus ve fotbale, zahraniční trenéři v Brazílii a vývoj Viníciuse Juniora v Realu Madrid.

Jako první komentoval situaci v národním týmu Brazílie, který se nedokázal probojovat do semifinále Mistrovství světa v Kataru, když prohrál ve čtvrtfinále s Chorvatskem na penalty. Řekl, že rád u týmu uvidí Carla Ancelottiho, zahraničního kouče, který převezme Selecao, protože si myslí, že brazilští trenéři jsou příliš konzervativní. „V lize je deset zahraničních trenérů. Jsou lépe připraveni vést tým než Brazilci. Vím, že o mě lidé budou říkat, že jsem nevlastenecký a dávám přednost cizincům. To není ono. Musíme prostě najímat ty nejlepší,“ řekl Ronaldo.

Carlo Ancelotti appointed Brazil head coach, starts role in June 2024

Konečně přešel k Viníciusovi Juniorovi, který se stal v Realu Madrid pod Carlem Ancelottim jedním z nejlepších hráčů na světě. V Brazílii ho dostatečně dobře nepřipravili ani nezlepšili jeho techniku. Když poprvé dorazil do Madridu, vůbec nedokázal ovládat míč levou nohou. Nyní je jedním z nejlepších. Přijel nevyzrálý, všichni si v Madridu mysleli, že bude muset být po nějaké době s B týmem poslán zpět do Brazílie. Za dva roky změnil vodu na víno. Ve Flamengu ho pořádně nevycvičili,“ prohlásil Brazilec.

Who is Vinicius Junior? Real Madrid´s new Brazilian wonderkid | Goal.com

Nikolas Kočica / managingmadrid.com

Nejnovější články