Zpět na » Primera Division » Real Madrid se seriózně zajímá o Kaie Havertze

Real Madrid se seriózně zajímá o Kaie Havertze

Real Madrid se seriózně zajímá o Kaie Havertze © iconsport.photo - Kaie Havertze by v Realu Madrid uvítal Carlo Ancelotti

0

Líbilo se

03.06. - Situace okolo Kai Havertze v Chelsea je nejasná. Bude mít prostor až přijde Nkunku a další útočník? Klub je tak údajně ochotný Havertze prodat, pokud dostane dobrou nabídku. A ta může přijít z Realu Madrid, který by rád přivedl kreativního ofenzivního hráče za Marca Asensia. Havertzovým velkým fanouškem je Carlo Ancelotti, jenž může mít velkou roli při případném přestupu.

Kai Havertz je jeden z nejtalentovanějších německých fotbalistů za spoustu let. Za Bayer Leverkusen hrál pravidelně od 17 a v 19ti už byl superstar Bundesligy. Dal 17 gólů, o rok později 12. Chelsea za něj zaplatila 80 milionů eur. Pocity z něj jsou ale po 3 letech smíšené. Čekalo se o hodně víc, ale zároveň nelze říct, že v posledních dvou letech nějak propadl. Jeho kvalitu poznáte okamžitě, Havertz je fantastický fotbalista. Jenže musí mu sedět herní styl. V Chelsea vystřídal už několik pozic a ještě se nedostal k tomu, jak hrál v Leverkusenu.

V létě přijde z Lipska Nkunku a útočník, kteří zapříčíní to, že Havertz bude hrát méně. Pro Chelsea je tak postradatelným a pokud přijde dobrá nabídka, bude moct jít. Klub ale nechce slyšet nic o hostování a tak podobně. Buď velké peníze nebo Havertz zůstane. Sám si ale myslím, že je prostě čas na to, aby se Havertz posunul. Je mu sice stále jen 23 let, ale 3 roky v Chelsea bez toho, aby ze sebe dostal všechno, jelikož ho svazuje systém a instrukce, jsou prostě moc a další roky budou jen plýtvání drahoceného času a obřího potenciálu.

Podle Fabriia Romana je velkým zájemcem Real Madrid. Ten bude koukat po hráči, který dokáže být v poslední třetině hřiště kreativní a schopný dávat hře nějaký efekt. Tak jako Marco Asensio, který je na odchodu. Real prý láká i Havertzova univerzálnost, ačkoliv už jsem mluvil o ideální pozici. Nejistá je navíc situace okolo Karima Benzemy a v Chelsea Havertz hrál i útočníka. Jeho obrovským fanouškem je už několik let i trenér Los Blancos Carlo Ancelotti, jenž by měl v přestupu sehrát opravdu významnou roli. Nešlo by ale o malé peníze. Real o něm musí být přesvědčen.

David Suchý / twitter.com

Nejnovější články