Zpět na » Primera Division » Ancelotti: Útočníci pracují dobře, ale někdy v budoucnu budeme potřebovat novou devítku

Ancelotti: Útočníci pracují dobře, ale někdy v budoucnu budeme potřebovat novou devítku

Ancelotti: Útočníci pracují dobře, ale někdy v budoucnu budeme potřebovat novou devítku © iconsport - Před úterním zápasem proti Realu Sociedad byl trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti na tiskové konferenci.

0

Líbilo se

02.05. - Před úterním zápasem proti Realu Sociedad byl trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti na tiskové konferenci. O zápase mluvil takhle: „Bude to těžké, protože hrajeme proti kvalitnímu soupeři a vypadli nám nějací hráči kvůli zraněním a vyloučením. Alaba hrát nebude i přesto, že se znovu připojil k týmu. Modrič je taky mimo hru, ale dobrou zprávou je, že na sobotní finále bude k dispozici. Nechci dělat příliš mnoho rotací, ale jsem k nějakým donucen. Hraje se až v deset večer, což nedává smysl, ale stále budeme mít čas na regeneraci.“

Média se trenéra ptala na Kroose, který se přesunul na pozici defenzivního záložníka. Předtím se ale Němec zmínil, že tenhle post tolik nemusí. Kroos chce hlavně hrát fotbal, na pozici nezáleží. Umí zahrát skvěle na defenzivním záložníkovi stejně jako kdekoliv v záloze. Nemá s tím problém. Nemusel jsem ho přemlouvat, aby na této pozici hrál. Hodně nám pomáhá s vyvezením balonu,“ řekl Ancelotti.

Toni Kroos available for Real Madrid vs Liverpool Champions League clash  following illness | Goal.com UK

Ital byl dotázán také ohledně Takefusy Kuba, kterému se daří v Realu Sociedad, ale někdy by se mohl vrátit do hlavního španělského města. „Byl v minulosti v klub a teď hraje dobře v Realu Sociedad. Budeme mluvit o jeho budoucnosti v příštích měsících, ale máme v týmu hodně konkurence,“ odvětil kouč.

Analysis: Should Real Madrid consider buying back Takefusa Kubo from Real  Sociedad - Football España

Ancelotti také pohleděl do budoucnosti, protože se ho novináři zeptali, zda by Real Madrid měl v létě podepsat nového útočníka. „Útočná řada funguje dobře stejně jako minulý rok. Benzema měl tento rok nějaká slabší období, ale nyní mu to s Viníciusem a Rodrygem jde. Ale vzhledem k jeho věku bude muset nakonec klub novou devítku podepsat,“ prohlásil.

No goals since August - is Benzema barren run a concern? Ancelotti explains  why Real Madrid aren´t worried | Goal.com UK

Nakonec padla otázka také na to, jestli Ancelotti chce práci u brazilského nároďáku, protože média přišla s informací, že brazilská reprezentace dala Ancelottimu najevo, že se má co nejdříve vyjádřit. „Řekl jsem, že nebudu mluvit o své budoucnosti. Ale žádná deadline neexistuje, jak se píše, protože jsem s nimi nikdy nemluvil,“ zakončil Carlo Ancelotti.

Nikolas Kočica / managingmadrid.com

Noviny
Nejnovější články