Zpět na » Primera Division » V případě neúspěchu s Bellinghamem se Real Madrid zaměří na Tielemanse

Primera Division - V případě neúspěchu s Bellinghamem se Real Madrid zaměří na Tielemanse

V případě neúspěchu s Bellinghamem se Real Madrid zaměří na Tielemanse © iconsport.com - Youri Tielemans v Leicesteru v létě skončí

0

Líbilo se

05.03. - Jude Bellingham je pro Real Madrid přestupovou prioritou číslo jedna, ale vedení klubu už ukázalo na alternativu, která by měla doplnit zálohu, kde nelze zastavit přibývající věk Kroose s Modričem. Alternaitvou má být Youri Tielemans. Tomu končí smlouva v Leicesteru a čeká ho velký podpis. Pokud ale Real Madrid bude čekat, Tielemans dlouho bez klubu určitě nezůstane.

Anderlecht vychoval spoustu skvostných hráčů pro belgickou reprezentaci i světový fotbal. Můžeme jmenovat třeba Romelua Lukakua. Youri Tielemans je dalším velkým produktem této slavné akademie. Již ve velmi nízkém věku nosil kapitánskou pásku v prvním týmu a po 185 odehraných zápasech se ve 20 letech rozhodl pro přestup do Monaca. Tam to ale moc nevyšlo a chytil se až v Leicesteru. Stal se jedním z nejlepších záložníků Premier League a byl klíčovou postavou lišek v předešlých bojích o pohárovou Evropu.

Jenže je jasné, že Youri Tielemans je hráčem pro velkoklub a že ho nemine. O přestupu se mluví prakticky každé přestupové období a pokaždé se mluví zejména o Manchesteru United nebo Arsenalu, pro které by byl masivní posilou do středu pole. 25letý belgický záložník patří mezi to nejlepší, co může evropský fotbal nabídnout, ale nedoceňuje se tak, jak by se měl. V létě mu na King Power Stadium končí smlouva a novou nepodepíše. V létě se stane volným hráčem a strhne se opravdová bitka.

Vedle klubů z Premier League nyní přichází zájemce ze Španělska. Reálná je stále možnost Barcelony, pro kterou by byl přestup zdarma ideální, ale je tu i Real Madrid. Ten se v létě chce soustředit na Jude Bellinghama, ale v záloze má být právě Youri Tielemans. Pokud by nevyšel anglický supertalent, vedení by se chtělo zaměřit právě na Tielemanse. Jenže pokud bude Real Madrid čekat na situaci okolo Bellinghama, čekat nemusí Tielemans, a že zájemců budou opravdu mraky.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články