Zpět na » Primera Division » Barcelona i v deseti otočila zápas s Osasunou a zvýšila náskok na Real Madrid

Primera Division - Barcelona i v deseti otočila zápas s Osasunou a zvýšila náskok na Real Madrid

Barcelona i v deseti otočila zápas s Osasunou a zvýšila náskok na Real Madrid © fcbarcelonanoticias.com - Zápas rozhodl Raphinha

0

09.11. - REVIEW Real Madrid zaváhal už dvakrát po sobě a dal tak výbornou příležitost Barceloně, aby se dostala do vedení v tabulce. Po prohře s městským rivalem Rayo Vallecano museli fotbalisté Realu čekat na to, jak dopadne zápas Blaugranas v Pamploně. A dopadl pro Barcelonu dobře. Zápas otočila a zvítězila 2:1. V příštím zápase se ale bude muset obejít bez Roberta Lewandowskiho, který byl po svém zkratu vyloučen.

Už po 5 minutách ale musela Barcelona řešit velký problém. Jon Moncayola trefil jednoho z obránců a kopal se rohový kop. Ve vápně dostal hodně prostoru David García a poslal hlavou míč do sítě. Ter Stegen stál jako přikovaný. A bylo hůř. Právě střelce branky si po půl hodině hry vybral Robert Lewandowski a se záměrem ho trefit do Garcíi naskočil loktem napřed. Jeho zkrat byl ohodnocen po právu červenou kartou. Do šaten se mohlo jít za vyrovnaného stavu, ale Torres stál v ofsajdu a branka nebyla uznána.

Ve druhém poločase se Barcelona i bez polského kanonýra a bez Piquého na lavičce, který se oficiálně rozloučil s kariérou červenou kartou poté, co slovně napadl neoblíbeného rozhodčího, kterému pěkně od plic řekl co si o něm už delší dobu myslí. Po 3 minutách bylo srovnáno. Torres sice gól nedal, ale Pedri už se z dorážky nemýlil. Když pak v bráně neskončil nebzepčný projektil Moi Goméze, přišla chvíle pro Raphinhu. Brazilec dostal krásný balón za obranu od De Jonga a hlavou přehodil Aitora. Barcelona vyhrála 2:1 a vede prozatím o 4 body.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.