Zpět na » Primera Division » Barcelona na hostování přivádí Bellerína z Arsenalu

Primera Division - Barcelona na hostování přivádí Bellerína z Arsenalu

Barcelona na hostování přivádí Bellerína z Arsenalu © victorsprediction.com - Hector Bellerín se do Barcelony vrátí po 11 letech

0

Líbilo se

01.09. - Během včerejška přišla zpráva o tom, že Sergino Dest bude sezónu hostovat v AC Milán. Barcelona tak potřebovala rychle sehnat náhradu. Azpilicueta nevyšel, a tak zrak obrátila na Hectora Bellerína. Svého odchovance zpět přivádí po 11 letech. Podobně jako jeho americký předchůdce bude na Camp Nou pouze hostovat.

Španěla, který je mimo jiné specifický i svým stylem oblékání, Barcelona pustila do světa v roce 2011. To podepsal v Arsenalu. V roce 2013 si ještě pod Wengerem užil svůj debut v rámci EFL Cupu. Příležitost dostal na hostování ve Watfordu a pak už se stal oblíbencem Wengera a pravidelně hrával. Nakonec se zapsal mezi opory a kdoví, kde by byl, kdyby nevynechal v sezóně 18/19 více než 30 zápasů kvůli zraněním. Když už nebyl potřebný, Arsenal ho pustil na hostování do Betisu.

A právě Real Betis měl být jeho staronovým působištěm. S Arsenalem se ale na přestupu Real nedohodl, a tak čekal na své další možnosti. O angažmá v Barceloně se již mluvilo, ale v poslední době bylo kolem něj ticho. Až během dnešního deadlineday přišel Fabrizio Romano s informací, že je hotovo.

Arsenal ale po 11 letech, takřka 240 zápasech stále neopouští nastálo. Hostování v Barceloně je totiž bez opce a po sezóně se vrátí do Londýna a tam se bude rozhodovat o jeho budoucnosti. S největší pravděpodobností ale v Arsenalu pokračovat nebude.

Plat navíc nebude pobírat vůbec špatný pro klub. Ročně si přijde na 3,5 milionu eur, což je oproti ostatním nechutně přemrštěným platům, jaké mají borci jako Umtiti, prakticky nic. Bellerín je už zkušený, má za sebou 4 reprezentační starty, přes 180 zápasů v PremierLeague a minulá sezóna v Betisu mu poměrně vyšla. Není co ztratit.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

David Suchý / technosport.co.in

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články