Zpět na » Primera Division » Zůstane nakonec Dembélé v Barceloně? Mluví se o dvouletém kontraktu

Primera Division - Zůstane nakonec Dembélé v Barceloně? Mluví se o dvouletém kontraktu

Zůstane nakonec Dembélé v Barceloně? Mluví se o dvouletém kontraktu © Goal.com - Ousmane Dembélé nadále jedná s Barcou

2

Líbilo se

05.07. - Technicky vzato už se Ousmane Dembélé začátkem července stal volným hráčem, nicméně jeho situace ještě může nabrat jiný spád. Barcelona, v jejímž dresu působil od roku 2017, se jej stále nevzdala a za určitých kompromisů na obou stranách se rýsuje jistý konsenzus. Dohoda by mohla být uzavřena v nejbližších dnech.

Odchovanec Rennes přišel na Camp Nou z Borussie Dortmund za gigantických 140 miliónů euro, které ale svému zaměstnavateli příliš nesplatil. V dresu Blaugranas i kvůli častým zraněním odehrál 150 soutěžních utkání, během nichž nasázel 32 gólů a na 34 přihrál.

Navzdory tomu vedení klubu hodlalo s Dembélém prodloužit smlouvu, na to ale Francouz dlouho nechtěl přistoupit. Nový klubový prezident Joan Laporta neuměl pravému křídelníkovi nabídnout vyhovující podmínky a zdálo se, že jednání vzdal.

Teď, když původní kontrakt definitivně vypršel, ale vzplála jiskřička naděje. Ve španělských novinách se píše o tom, že rodák z Vernonu by nakonec mohl přistoupit na dvouletou smlouvu.

Takováto dohoda by udržela Dembélého v klubu do 30. června 2024, měl by tedy dostatek času na to dokázat fanouškům Barcelony své skutečné kvality. Sága by prý mohla najít rozuzlení ještě v tomto týdnu.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články