Zpět na » Primera Division » Chystá Real Ronaldův senzační comeback?

Primera Division - Chystá Real Ronaldův senzační comeback?

Chystá Real Ronaldův senzační comeback? © newsnetdaily.com - Chystá se Ronaldův návrat do La Ligy?

1

Líbilo se

01.05. - BULVÁRNÍK Podle britského Mirror se hned několik osob z užšího vedení Bílého baletu snaží o to, aby se do Realu Madrid mohl vrátit Cristiano Ronaldo. Jednalo by se o hodně nečekaný zvrat v kariéře CR7 a opravdovou letní senzaci.

O tom, že letní měsíce budou ve fotbalovém světě opět pořádně horké, se starají zejména Kylian Mbappé či Paul Pogba. Oběma v jejich současných klubech vyprší smlouvy a ještě před začátkem léta by se tak měli rozhodnout, zda podepíší nové kontrakty nebo si najdou jiného zaměstnavatele.

Do víru spekulací se ovšem nyní dostal také Cristiano Rolando, který má v Manchesteru ještě jeden rok platnou smlouvu, ale hlasy z bezprostředního okolí vedení klubu tvrdí, že se schyluje k druhému odchodu Ronalda z Manchesteru. Pravděpodobné nekvalifikování se do Ligy Mistrů společně s příchodem nového trenéra v klubu spustí revoluci, po které nemusí zůstat kámen na kameni.

A tak se čím dál více stupňují hlasy o tom, že se chystá odchod Cristiana Ronalda a jeho ne úplně očekávaný návrat do bývalého klubu. Řeč ovšem není o Juventusu, nicméně o Realu Madrid. Jeho prezident, Florentino Perez, sice sní především o příchodu Mbappého, aby tak mohl vytvořit hvězdné útočné duo s Benzemou, ale madridští fanoušci by s otevřenou náručí přívítali také Ronalda. Narozdíl od pezidenta klubu, oni s portugalským útočníkem nikdy žádnou rozepři nevedli a vždy pro ně byl miláčkem.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Andrea Suttnerová / thetimes.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články