Zpět na » Primera Division » Problém pro Real Madrid. V El Clásicu bude scházet zraněný Karim Benzema

Primera Division - Problém pro Real Madrid. V El Clásicu bude scházet zraněný Karim Benzema

Problém pro Real Madrid. V El Clásicu bude scházet zraněný Karim Benzema © goal.com, fotbalportal.cz - Karim Benzema

0

Líbilo se

19.03. - Na Santiago Bernabéu si domácí fanoušci náramně užili postup do čtvrtfinále Champions League přes Paris Saint-Germain. Vše zařídil Karim Benzema, který zaznamenal hattrick a poslal Los Blancos dál. Teď čeká na Real Madrid zápas z největších - El Clásico proti Barceloně. Jenomže právě v něm mu francouzský střelec nepomůže. Laboruje s poraněným lýtkem.

Bijte na poplach! To si teď musí říkat v Realu Madrid. Na předzápasovém tréninku před nedělním El Clásicem proti nenáviděné Barceloně scházel na trávníku Karim Benzema. Ten Carlu Ancelottimu nebude oři největším utkání k dispozici. Má poraněné lýtko.

Je dosti pravděpodobné, že se Karim Benzema nepřipojí k francouzské reprezentaci a během pauzy zůstane v Madridu, aby se dal co nejrychleji dohromady před rozhodující závěrečnou fází sezóny.

Kvůli poraněnému levému lýtku musel střídat během pondělního ligového utkání na hřišti Mallorky, kde Real Madrid zvítězil 3:0.

Nejedná se o vážné zranění a Karim Benzema by měl léčením strávit zhruba dva týdny. Real Madrid bude chtít proti Barceloně navýšit svůj desetibodový náskok na čele tabulky před druhou Sevillou. Na třetí Blaugranas, kteří se pod koučem Xavim hodně zvedají, má k dobru 15 bodů.

Pro Bílý balet je však klíčové, že Karim Benzema by se měl vrátit před 6. dubnem, kdy se královský klub utká s Chelsea v úvodním čtvrtfinále Ligy mistrů.

Kam dál?

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články