Zpět na » Primera Division » Barcelona obdržela z Tottenhamu nabídku na Depaye

Primera Division - Barcelona obdržela z Tottenhamu nabídku na Depaye

Barcelona obdržela z Tottenhamu nabídku na Depaye © goal.com - Memphis Depay v dresu Barcelony

0

Líbilo se

15.03. - V létě 2021 holandský útočník Memphis Depay přestoupil do Barcelony po čtyřech letech strávených v Olympicu Lyon. A ještě před koncem prvního roku v katalánském klubu se zdá, že by v létě mohl opět změnít své působiště.

Barcelona zveřejnila informaci o tom, že od Tottenhamu dostala oficiální nabídku na přestup holandského útočníka Memphise Depaye. Přesto, že je s deseti góly nejlepším střelcem Barcelony v La Lize, po zranění a příchodech Torrese s Aubameyangem se stal v útoku téměř pátým kolem u vozu a nabídka Tottenhamu bude minimálně pečlivě zvažována.

Finanční problémy, do kterých stále více zabředá katalánský klub, budou Barcelonu nutit uvolňovat mzdové prostředky. Jednou z cest, jak dát k dispozici Barceloně balík na výdaje pro letní přestupy je tedy uvolnění stávajících hráčů. Jedním z nich by mohl být právě i Memphis Depay, jehož tržní hodnota se pohybuje okolo 45 milionů eur. Na odpověď ze strany Barcelony si ale počkáme pravděpodobně až do konce sezóny, trenér Xavi totiž ještě neměl příliš příležitostí zjistit, zda si Depay zaslouží či ne místo v základní sestavě.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Andrea Suttnerová / as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak ještě ze tam napíšete “v dresu Barcelony” Smajlík 2

pratoriax

dobrý kauf. asi jako u nás lukaku

ovmartin23
Nejnovější články