Zpět na » Primera Division » Real Madrid zaostřil na středního obránce Liverpoolu, k přestupu však dojde nejdříve v létě

Primera Division - Real Madrid zaostřil na středního obránce Liverpoolu, k přestupu však dojde nejdříve v létě

Real Madrid zaostřil na středního obránce Liverpoolu, k přestupu však dojde nejdříve v létě © Read Liverpool - Gomezovi se údajně otevírá zajímavá štace

0

Líbilo se

22.12. - Lidé z fotbalového prostředí se s každým přibývajícím dnem soustředí na zimní přestupové období, které tradičně probíhá v lednu. Faktem však je, že většina klubů už řeší transfery také pro vzdálenější budoucnost, tedy letní okno. Mezi diskutované obchody, jež by se mohly po sezóně uskutečnit, patří také přesun stopera Joe Gomeze z Liverpoolu do Realu Madrid.

Stabilním místem v základní jedenáctce Reds se rozhodně chlubit nemůže, nicméně zájem zvenčí o něj i přesto je. Ostrovní média v uplynulých dnech začala zmiňovat potenciální stěhování 24letého zadáka na další věhlasnou adresu a to sice stadion Santiaga Bernabéa.

Los Blancos však nepotřebují rodáka z Londýna akutně ve svých službách a na seznamu přestupních cílů jej mají spíše výhledově. To ale nic nemění na tom, že Gomezovi se tímto možná otevírá šance na pravidelnou minutáž v podobně kvalitním mužstvu.

Ačkoliv přesné stanovisko Liverpoolu můžeme jen stěží věštit, lze očekávat, že s prodejem by neměl dělat příliš velké problémy. Jürgen Klopp s jedenáctinásobným anglickým reprezentantem ani nadále nepočítá do základní sestavy a při naplnění tržní hodnoty 30 miliónů euro by Anfield Road mohl zamávat.

I přes to všechno platí, že nejočekávanější datum pro uskutečnění dohody mezi oběma stranami je červenec nebo srpen příštího kalendářního roku. Hlavním důvodem jsou spíše užší obranné řady Liverpoolu, odkud navíc krom Gomeze chce odejít rovněž Nathaniel Phillips.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, dailymail.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články