Zpět na » Primera Division » Sergio Aguero spěchal do nemocnice v sanitce na srdeční testy poté, co v zápase Barcelony utrpěl dýchací potíže

Primera Division - Sergio Aguero spěchal do nemocnice v sanitce na srdeční testy poté, co v zápase Barcelony utrpěl dýchací potíže

Sergio Aguero spěchal do nemocnice v sanitce na srdeční testy poté, co v zápase Barcelony utrpěl dýchací potíže © thesun.co.uk - Aguero si v zápase proti Alaves stěžoval na dýchací potíže

1

Líbilo se

31.10. - VIDEO SERGIO AGUERO byl převezen do nemocnice po dýchacích potížích během remízy Barcelony 1:1 s Alaves. Bývalý útočník Manchesteru City potřeboval lékařské ošetření na hřišti poté, co se chytil za hrudník a stěžoval si na problémy s dýcháním.

Jeho tep byl také rychlý a byl převezen sanitkou do nemocnice na testy. Zprávy ve Španělsku naznačují, že se argentinský útočník "cítí dobře."

Dočasný šéf Barcy Sergi Barjuan řekl televizi La Liga: „Hráč mi řekl, že se mu trochu točí hlava. Teď jsem zjistil, že ho vzali do nemocnice, aby zjistili, co mu ve skutečnosti je. Víc nevím."

Barcelona později potvrdila: "Aguero hlásil probémy na hrudi a byl převezen do nemocnice na kardiologické vyšetření."

Třiatřicetiletý Aguero spadl na zem na konci prvního poločasu na Nou Camp a zdravotníci mu přispěchali na pomoc.

Ukázal na svou hruď, když byl ošetřován a spoluhráči ho kontrolovali během znepokojivých scén.

Zdravotníci přinesli na hřiště nosítka, ale ta nebyla potřeba, protože Aguero se brzy vrátil na nohy a odešel ze hřiště, aby ho nahradil Philippe Coutinho.

Argentinský útočník bojoval s Covidem-19 poté, co se nakazil virem v lednu tohoto roku, chyběl sedm zápasů za City.

A v květnu loňského roku Aguero řekl, že „většina hráčů se bojí“ na příliš brzký návrat k fotbalu uprostřed pandemie koronaviru.

Řekl: „Většina hráčů se bojí, protože mají děti a rodiny,

„Bojím se, ale jsem tady se svou přítelkyní a nehodlám být v kontaktu s jinými lidmi. Jsem zamčený ve svém domě a jediný, koho bych mohl nakazit, je moje přítelkyně. “

K incidentu došlo poté, co byl Christian Eriksen vybaven zařízením pro spouštění srdce po jeho šokové zástavě na letošním letním Euru. Proto také vedení Barcelony nechce ponechat nic náhodě a hráče okamžitě poslalo do nemocnice na veškerá potřebná vyšetření.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Kamil Zalabák / thesun.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 03.11. Odpovědět

asi nežere dostatečně odčervováky pro koně jak ostravká tuffina Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13

Wazz
betiu - 01.11. Odpovědět

Tenis - Kurzové sázky - 100% informace - www.vinexe.blogspot.cz

betiu
Reklama
Noviny
Nejnovější články