Zpět na » Primera Division » Karim Benzema by chtěl vyhrát Zlatý míč

Primera Division - Karim Benzema by chtěl vyhrát Zlatý míč

Karim Benzema by chtěl vyhrát Zlatý míč © northweststar.com.au - Benzema

0

Líbilo se

15.09. - Kanonýr Realu Madrid Karim Benzema věří, že ještě do konce kariéry stihne vyhrát Zlatý míč. Svůj dlouholetý sen připomněl na tiskové konferenci před zápasem Ligy mistrů na Interu Milán. Zde bude chtít svému celku opět pomoci góly k zisku všech třech bodů, který by byly ze San Sira cenné.

"Získat ocenění Zlatý míč není něco, kvůli čemu bych nemohl spát. Ale je to samozřejmě sen všech hráčů," říká Francouz. "Já chci hlavně pomáhat týmu. Ale i zisk individuální trofeje mě láká."

Bílý balet začíná novou kampaň Champions League na horké půdě italského mistra a Benzema věří, že v soutěži není nějaký extra velký favorit a že jeho tým bude v Lize mistrů všem hodně zatápět. "Za mě je Liga mistrů nejlepší soutěží a je v ní také nejvíce tlaku. Podle mě zde nejsou žádní favorité. Myslíte si, že vyhraje jeden tým, ale na hřišti to pak vypadá opačně. My máme skvělé mužstvo a budeme se rvát o vítězství."

Střelec se ještě zastavil u svého spoluhráče Vinicius Juniora, který je od začátku ročníku v parádní formě. "Vinicius je mladý fotbalista, který už má v tomto klubu zkušenosti. Dává góly, ale pomáhá i s dalšími věcmi. Vždy jsem za ním stál a můžu mu pomoci k úspěchu. Věřím, že je to top hráč."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Smajlík 17 Ohodnoťte moji sexy dospívající kundičku - http://foto02463.i17.fun

KisKis17

No...Já bych ho chtěl taky Smajlík 2

Tomguncz27
Nejnovější články