Zpět na » Primera Division » Luis Enrique by chtěl, aby se španělské reprezentace ujal Pep Guardiola

Primera Division - Luis Enrique by chtěl, aby se španělské reprezentace ujal Pep Guardiola

Luis Enrique by chtěl, aby se španělské reprezentace ujal Pep Guardiola © images.daznservices.com - Enrique

0

Líbilo se

30.08. - Hlavní trenér Španělska Luis Enrique promluvil o prvních utkáních jeho svěřenců od Eura 2020. Také se rozpovídal o tom, že by jednou na svém místě rád viděl Pepa Guardiolu. Dle něj by byl boss Manchesteru City ideálním kandidátem na tento post.

Na tiskové konferenci k tomu řekl: "Rád bych, aby byl Pep Guardiola koučem Španělska. Bylo by to prostě perfektní. Co víc, chtěl bych, aby v našem národním mužstvu zanechal stopu a svoje zkušenosti. Nemyslím si, že by národní celek mohl mít lepšího manažera."

Enrique pak také vysvětlit některé svoje rozhodnutí ohledně čtyřiadvacetileté nominace na zápasy se Švédskem, Gruzií a Kosovem. Nikdy se nebojí experimentů a nových věcí a od evropského šampionátu udělal hned sedm změn. Je to i díky tomu, že někteří hráči mají za sebou také olympijské hry (Pedri, Dani Olmo, Mikel Oyarzabal).

"Dát hráčům odpočinek je nezbytné. I trenéři jsou někdy unavení. Proto každý případ hodnotíme individuálně. Jsou zde fotbalisté, kteří se zúčastnili jak Eura tak olympiády. U dalších jsme se prostě rozhodli, že si dají volno. Všichni ale samozřejmě chtěli přijet."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Michal Stix / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články