Zpět na » Primera Division » Gunners se snaží Barceloně ukrást mladého talentovaného záložníka

Gunners se snaží Barceloně ukrást mladého talentovaného záložníka

Gunners se snaží Barceloně ukrást mladého talentovaného záložníka © imagevars.gulfnews.com - Moriba

0

Líbilo se

17.08. - Arsenal asi svede tvrdou bitvu o to, komu se upíše jeden z největších světových talentů. Gunners se totiž připojili na seznam klubů, kteří by chtěly do svých řad zlákat Ilaixe Moribu. Ten se nemůže s Barcelonou dohodnout na nové smlouvě a nedaří se mu dostat do širší základní jedenáctky týmu, čehož by chtěli na severu Londýna využít.

Anglický velkoklub měl již zástupce hráče kontaktovat a snaží se ho zlákat na Emirates Stadium. Od fotbalistovi strany ale žádné informace nepřišly.

Moriba se dostal do světel reflektorů loňskou sezónu, kdy si vysloužil povýšení z mládežnického mužstva mezi seniory. Za klub debutoval 21. ledna v Copa Del Rey, kdy ale Barca nestačila na Cornellu a padla 0:2. Ročník pak dokončil s bilancí jednoho gólu a třech asistencí. Nastoupil do 18 utkání.

Vedení v něm vidělo novou hvězdu Camp Nou, ale situace kolem hráče je momentálně dost napjatá a nevypadá to, že ho na podzim v Katalánsku uvidíme. I když měl fotbalista start v týmu složitý, nová smlouva mu nabídnuta byla. Osmnáctiletý Moriba však chce mnohem větší finanční ohodnocení a klub mu jeho požadavky nechce splnit. A to především díky špatné situaci v pokladničce.

Prezident Blaugranas Joan Laporta nedávno sdělil, že pokud na stole přistane dobrá nabídka, hráči v odchodu bránit nebude. Cenovka by měla být stanovena na 25 milionů eur, takže celky jako Chelsea, Arsenal či Liverpool jsou na pozoru a jsou mu připraveny nabídnout více, nežli jeho domovský klub.

Michal Stix / sportskeeda.com

Nejnovější články