Zpět na » Primera Division » Griezmann, Coutinho či Dembélé jsou na seznamu hráčů, kteří mohou Barcelonu opustit

Primera Division - Griezmann, Coutinho či Dembélé jsou na seznamu hráčů, kteří mohou Barcelonu opustit

Griezmann, Coutinho či Dembélé jsou na seznamu hráčů, kteří mohou Barcelonu opustit © elfutbolero.es, fotbalportal.cz - Hvězdy na odchodu

2

Líbilo se

23.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE Velké finanční problémy přivodily Barceloně velmi svízelnou situaci. Sice se jí podařilo udržet Lionela Messiho, ale s dalšími velkými jmény se zřejmě budou muset na Camp Nou rozloučit. Na seznamu hráčů, kteří mohou v létě odejít, má být až 9 hráčů. Mezi nimi se vyjímají jména jako Antoine Griezmann, Philippe Coutinho či Ousmane Dembélé.

Barcelona chce investovat do posil. Včera představila nově příchozího Memphise Depaye. Jenomže pokud chce další hráče, musí nechat některé velké hvězdy odejít. Klíčový Lionel Messi u Blaugranas zůstává.

Na odchodu má být až 9 hráčů. Bezpochyby nepřitažlivějším jménem je Antoine Griezmann. Ten stál před dvěma lety 120 miliónů eur, když přicházel z Atlética Madrid. Byl tehdy pátým nejdražším hráčem historie.

Dalšími hráči na seznamu mají být Philippe Coutinho, Ousmane Dembélé I Martin Braithwaite. Ti by klubu finančně velmi výrazně ulevili.

Antoine Griezmann je jedním z nejlépe placených hráčů světa. Barcelona potřebuje snížit i mzdové náklady. Chtěla jej vrátit do Atlética výměnou za Saúla, Ale kluby nebyly schopné se dohodnout.

Právě Griezmannův plat je největší překážkou pro potenciálního zájemce o jeho služby. Mluví se o Juventusu.

Barcelona naopak touží prodloužit smlouvy a Gerardem Piquém, Sergiem Busquetsem, Jordim Albou i Sergim Robertem. Vedení také chce, aby tito hráči přistoupili na snížení mzdy, stejně jako tomu bylo u Lionela Messiho.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Až na Roberta souhlasím, ale když jsme teď v takovém "finančním tlaku" tak by byla rozumnější varianta dávat šanci mladším hráčům jako Trincao, Pedri, Puig než předraženým a starým hráčům. Smajlík 11 Smajlík 10

MESSIFCB
Reklama
Reklama
Nejnovější články