Zpět na » Primera Division » Největším favoritem na post trenéra Realu je legenda klubu Raul Gonzalez

Největším favoritem na post trenéra Realu je legenda klubu Raul Gonzalez

Největším favoritem na post trenéra Realu je legenda klubu Raul Gonzalez © https://futaa.com - Raul

0

Líbilo se

16.05. - Real Madrid a jeho současný trenér Zinedine Zidane překvapivě oznámili, že se jejich cesty po této sezóny rozejdou. Madridský celek tak musí hledat náhradu na lavičku, což nebude rozhodně po skvělém Francouzovi jednoduché. Je zde ale již jeden vážný kandidát.

Tím není nikdo jiný, nežli jedna z největších ikon Bílého baletu Raul Gonzalez. Dalšími možnostmi by měli být Massimiliano Allegri a Joachim Low. Přirozeným nástupcem Zidana by však měl být právě bývalý úžasný španělský střelec.

Raul už své kvality prokázal na lavičce Castilly (béčka Realu) a klub zná více, než kdokoli jiný. Je tak logicky prvním jménem pro vedení a momentálně největším favoritem na brzy uvolněný post.

Jako trenér začal svoji pouť na střídačce katarského Al Sadd. Zpět k Los Blancos se připojil v roce 2018, aby zde vedl mládežnické týmy. Od té doby jeho pozici rostla a dokonce pro klub získal trofej z Juniorské ligy UEFA. Navíc poté s Castillou postoupil do druhé nejvyšší soutěže.

Jeho tvrdá práce na hřišti mu vynesla mnoho aplausu, stejně by tomu mohlo být i na lavičce, protože si sem svoje hodnoty přenesl. Mohl by navázat na práci svého bývalého spoluhráče a opět dovést Bílý balet k velkým úspěchům.

Michal Stix / marca.com

Nejnovější články