Zpět na » Primera Division » Podle Pepa Guardioly by měl Lionel Messi dohrát kariéru v Barceloně

Primera Division - Podle Pepa Guardioly by měl Lionel Messi dohrát kariéru v Barceloně

Podle Pepa Guardioly by měl Lionel Messi dohrát kariéru v Barceloně © https://images.daznservices.com - Pep Guardiola

0

Líbilo se

29.04. - Manažer Manchesteru City Pep Guardiola se rozpovídal o svém bývalém svěřenci Lionelu Messim. Doufá, že ten svoji kariéru nakonec dohraje v Barceloně a nebude se stěhovat nikam jinam. Fotbalista je přitom stále spojován s přesunem do PSG nebo právě do modré části Manchesteru.

Bývalý kouč Barcy věří, že Messi u katalánského giganta nakonec zůstane a všechny spekulace rázně utne. "Doufám, že dohraje svoji kariéru v Barce. Messi by totiž nenašel lepší domov, nežli je Barcelona."

"Jediná věc, kterou je třeba udělat, je vrátit se k základům. K těm, které dělají z FCB ten speciální tým, který hraje svým stylem. Už ale podle mě vědí, jak na to. Vzali věci z minulosti a teď je třeba je oprášit a dát do toto trochu nového oleje. Není lepšího klubu, kterému by se to mělo povést," dodává jeden z nejlepších manažerů fotbalové historie.

Pro fanoušky Blaugranas je zde dobrá zpráva. Staronový prezident Joan Laporta se měl již sejít s hráčovým otcem Jorgem, aby probrali prodloužení kontraktu argentinské hvězdy. A pro setrvání nejlepšího hráče klubové historie je ochotný udělat cokoliv, takže i lukrativní kontrakt odjinud by mu neměl zamotat hlavu.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články