Zpět na » Primera Division » Hvězdný obránce Realu Madrid Marcelo naznačil potenciální návrat CR7 na San Bernabeu

Primera Division - Hvězdný obránce Realu Madrid Marcelo naznačil potenciální návrat CR7 na San Bernabeu

Hvězdný obránce Realu Madrid Marcelo naznačil potenciální návrat CR7 na San Bernabeu © 90min.com - Ronaldo a Marcelo v Realu Madrid

0

Líbilo se

19.03. - Cristiano Ronaldo je velmi spojován s opětovným přestupem do Realu Madrid. Naznačil to i jeho bývalý spoluhráč a kamarád obránce Marcelo. Ten na svůj Instagram sdílel video, ve kterém oslavuje svoje přátelství s CR7 a nechal u toho vzkaz "Brzy".

Oba fotbalisté si spolu užili mnoho úspěšných let a vytvořilo se mezi nimi silné pouto. Obrany soupeřů společně deptali z levé strany ofenzivy Los Blancos a často spolu oslavovali góly, které většinou střílel legendární útočník.

Momentálně to vypadá tak, že Ronaldo bude po sezóně v Juventusu končit. Nedokázal klubu doručit takové úspěchy a trofeje, jaké se od něj očekávaly. Klub vypadl v osmifinále Ligy mistrů s FC Porto a opět se mu sen o triumfu v nejprestižnější evropské fotbalové soutěži rozplynul.

Fotbalista se přitom očividně nechystá do starého železa. Ihned po zápase s Portem dal v ligovém utkání na půdě Cagliari hattrick, takže mu to stále pálí. Jaký klub by si měl v létě vybrat? Dle nás už je možná pozdě na to, aby se na San Bernabeu stal opět nepostradatelným borcem, který bude většinu duelů sám rozhodovat. Možná by měl Cristiano začít spíše přemýšlet třeba o přesunu do USA. Zde za oceánem by mohl dál dělat fotbalu skvělé jméno a přitáhnout k němu další a další diváky.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články