Zpět na » Primera Division » Salah do Realu, Hazard do City? Bílý balet spřádá letní plány

Salah do Realu, Hazard do City? Bílý balet spřádá letní plány

Salah do Realu, Hazard do City? Bílý balet spřádá letní plány © 9sportpro.com - Mohamed Salah

1

Líbilo se

05.01. - Dle Sky Sports Real Madrid už vymýšlí plán, jak na San Bernabeu přilákat hvězdu Liverpoolu Mohameda Salaha. Naopak z hlavního města Španělska by se po nepříliš dobrém období mohl stěhovat Eden Hazard. V létě by tak mohlo dojít k zajímavým přestupovým šachům.

Real se by chtěl posílit o egyptskou hvězdu, která již několikátý rok předvádí na Anfield svoji extratřídu. Salah měl být v poslední době nespokojen s tím, že v zápase Ligy mistrů nedostal kapitánskou pásku. Jeho budoucnost v klubu se tak ihned začala probírat a situaci by chtěl využít právě Real. Ten minulé léto ušetřil dost peněz a vypadá to, že si je schoval na drahé borce. I Kylian Mbappe je s Los Blancos neustále spojován.

Opačným směrem z klubu by naopak mohl jít Eden Hazard. Belgičanovi to v Madridu vůbec nesedlo a kombinace zranění a špatné formy z něj udělaly nepoužitelného hráče. Od roku 2019, kdy se k týmu připojil, dal jen tři góly. Je tak otázka, zda se ho klub bude snažit ještě udržet, nebo naopak prodat. Údajný zájem má mít Manchester City, kde by ho chtěl Pep Guardiola postavit vedle krajana Kevina De Bruyneho.

Uvidíme, jak to nakonec bude v letním přestupovém období vypadat a jak to Zinedine Zidane na další sezónu poskládá. V zimě se asi příliš změn čekat nedá.

Michal Stix / sportskeeda.com

Nejnovější články