Zpět na » Primera Division » Sergio Ramos by rád ukončil kariéru v Realu Madrid, vedení klubu mu nabízí prodloužení smlouvy

Primera Division - Sergio Ramos by rád ukončil kariéru v Realu Madrid, vedení klubu mu nabízí prodloužení smlouvy

Sergio Ramos by rád ukončil kariéru v Realu Madrid, vedení klubu mu nabízí prodloužení smlouvy © marca.com - Sergio Ramos

1

Líbilo se

06.11. - Současná smlouva s Realem Madrid, se kterým Ramos spojil drtivou část své dosavadní kariéry, vyprší v létě 2021. Ikona madridského celku může už od ledna začít jednat se zástupci ostatních klubů a během příštího léta odejít zdarma. Obě strany však už veřejně projevily zájem o prodloužení aktuálně platného kontraktu.

Real hráčům nad 30 let prodlužuje smlouvy obvykle pouze krátkodobě, ale Ramos by měl být výjimkou. Podle portálu ESPN je hráč ochoten podepsat novou dohodu, která by jej na San Bernabéu udržela až do léta 2024.

Ramos má mít v tomto případě silnou vyjednávací pozici, zejména kvůli zájmu o jeho služby z jiných klubů. Stoper by si rád ponechal i svůj současný plat, nicméně chápe, že momentální situace není jednoduchá.

„Je to náš kapitán a náš lídr a samozřejmě, že si ho v našem týmu chceme udržet navždy. Jsem přesvědčen o tom, že u nás zůstane," řekl kouč Zinedine Zidane po úterním triumfu nad Interem Milán v Lize mistrů (3:2). Gólově k němu přispěl i Ramos, který zaznamenal svůj jubilejní stý zásah za Real.

Sergio Ramos, který je odchovancem FC Sevilla, hájí barvy královského klubu od roku 2005. Za své dlouhé působení v Realu Madrid získal celkem 22 trofejí, mezi nimiž jsou i čtyři triumfy v Lize mistrů a pět španělských mistrovských titulů. Zároveň je také nejlepším střelcem mezi obránci v historii Realu Madrid i španělské ligy.

Ramosovi vyprší současný kontrakt v červnu 2021 a od ledna je mu umožněno jednat s jinými kluby, sám hráč chce ovšem i nadále působit v madridském týmu.

„Podepsal bych i doživotní kontrakt.“


„S prezidentem máme vztah jako otec se synem. Nemyslím na odchod, mým snem je, že tady ukončím kariéru, jak už jsem několikrát zopakoval. Byl bych ochotný hrát i zadarmo," dodal odchovanec Sevilly, který přišel do Realu v pouhých devatenácti letech.

„Pokud by mě klub nebo fanoušci nechtěli, mohl bych o změně přemýšlet, nikdy jsem ale neuvažoval o tom, že odejdu," prohlásil kapitán Los Blancos po zisku ligového titulu v minulé sezoně.

Sergio Ramos

Gabriela Průšová / 90min.com, onefootball.com, football-espana.net

Nejnovější články