Zpět na » Primera Division » Zinedine Zidane: Toni Kroos je jedním z nejlepších na světě

Zinedine Zidane: Toni Kroos je jedním z nejlepších na světě

Zinedine Zidane: Toni Kroos je jedním z nejlepších na světě © www.bote.ch - Zidane

2

Líbilo se

04.09. - V jednom z posledních rozhovorů se kouč Realu Madrid Zinedine Zidane pozastavil nad svým svěřencem Toni Kroosem. Dle něj je čest s takovým hráčem pracovat. Kroos už se pomalu začíná stávat legendou Bílého baletu po tom, co v klubu strávil hodně let své bohaté úspěšné kariéry.

Francouzský stratég vede tým už podruhé v historii a na Kroose se vždy velmi spoléhá. Díky němu je celý střed hřiště pospolitý a Němec dává hře myšlenku. Pro Zidana je tak nenahraditelný.

"Na Toniho Kroose se bude vzpomínat jako na nezkutečného hráče. Jednoho z nejlepších na své pozici. Když jsem k týmu dorazil, tak jsem byl ihned rád, že jsem se mohl stát jeho trenérem," komentuje šéf lavičky Los Blancos.

Kroos s k týmu připojil v už v roce 2014, kdy do Španělska přestoupil z Bayernu Mnichov. Již tam patřil k nejlepším na hrací ploše, ale spolupráce s Lukou Modričem a Casemirem ho posunula na další úroveň. V La Lize patří k nejvíde dominantním středopolařům a už je pro něj přichystáno místo v obrovském muzeu Realu.

Michal Stix / sportskeeda.com

Nejnovější články