Zpět na » Primera Division » Dani Carvajal: Není lehké mít v Realu Madrid přátelé

Primera Division - Dani Carvajal: Není lehké mít v Realu Madrid přátelé

Dani Carvajal: Není lehké mít v Realu Madrid přátelé © stimme.de -

0

Líbilo se

31.08. - Dani Carvajal prozradil, jak těžké je navázat přátelství v kabině Realu Madrid. 28letý odchovanec vysvětlil, že se každý jednotlivec soustředí pouze na dění na hřišti a sotva zbývá čas na rozhovory týkající se soukromých záležitostí.

Rodina, moji tři psi a přátelé jsou klíčoví v mém životě. Neustále jsme spolu a jezdíme také na společné dovolené."

„Jestli se přátelím s někým v Realu Madrid? To není jednoduché.“

„Když jsem šel do Bayeru Leverkusen, kde byl průměrný věk 23 let, bylo to jednodušší. Sdíleli jsme společné zájmy, neměli jsme manželky a děti.“

„V Realu Madrid mají všichni urovnaný život, jsou ve stabilním klubu, ve kterém každý bojuje natolik, že na ostatní není čas."

Carvajal promluvil i o svých plánech do budoucna.

„Chtěl bych vyhrát mnoho titulů. Chtěl bych zakončit kariéru v Realu Madrid. Vyhrál jsem s tímto klubem všechno a je těžké prosit o něco více, ale chtěl bych s Realem Madrid vyhrát pátou Ligu Mistrů. Na tuto éru si budeme pamatovat jako za jednu z nejlepších v historii tohoto klubu. Chtěl bych také vyhrát nějaký turnaj s reprezentací - Mistrovství Evropy nebo Mistrovství světa."

„Co si myslím o konci kariéry? Během karantény jsem změnil myšlení a snažím se, aby byl každý den výjimečný, jakoby byl tím posledním. Vím, že se mi bude moc stýskat a proto si to musím nyní užívat, co to jen jde,“ zakončil rozhovor pro Esquire.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Gabriela Průšová / onefootball.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články