Zpět na » Primera Division » David Beckham chce údajně do Interu Miami přitáhnout Luise Suareze

Primera Division - David Beckham chce údajně do Interu Miami přitáhnout Luise Suareze

David Beckham chce údajně do Interu Miami přitáhnout Luise Suareze © tribuna.com - Luis Suarez

0

Líbilo se

07.08. - Nový účastník americké MLS Inter Miami, který vlastní David Beckham, měl učinit nabídku na hvězdu Barcelony Luise Suareze. Kontrakt útočníka končí na konci příští sezóny, ale Barca má možnost o jeden rok prodloužit, pokud by hráč odkopal více než 60% utkání.

I když je v poslední době fotbalista za své výkony občas kritizován, stále hraje v týmu důležitou roli a je jedničkou na hrot. Ani loňský příchod Antoine Griezmanna na tom nic nezměnil. Suarez dal letos za 34 ligových klání 19 branek a i v nadcházející Lize mistrů bude klíčem k úspěchu.

Inter Miami pomalu dává dohromady solidní kádr a nyní chce špičkového střelce. Možná si ale bude muset rok počkat, aby ho nemusel z Katalánska vykupovat. Navíc Barcelona za něj musí nejdříve přivést adekvátní náhradu, což očividně ještě nějaký čas potrvá.

Luis Suarez

K Blaugranas měl blízko kanonýr Interu Milán Lautaro Martinez, ale požadovaná částka kolem 100 mil eur byla příliš. Klub nemá letos moc peněz na útratu a tak asi s nákupem nějaké velké hvězdy počká. Tím pádem bude přesun Suareze za oceán o dost složitější a méně pravděpodobný.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články