Zpět na » Primera Division » Koeman vsází na Canizarese

Koeman vsází na Canizarese

Koeman vsází na Canizarese © image.space.rakuten.co - Santiago Canizares

0

Líbilo se

27.11. - Do branky se na středeční zápas v Lize Mistrů s největší pravděpodobností postaví Santiago Canizares. I přesto, že španělský brankář nebyl v zápase s Racingem Santander jistý, proti Schalke 04 nastoupí.

Donald Koeman je muž, který drží své slovo. Řekl, že brankář, který bude hrát v Santanderu, bude i hlavním brankářem po celý zbytek sezóny a vypadá to, že svůj slib chce splnit, i když ten brankář dělá chyby. Proti Schalke 04 nastoupí v brance Santiago Canizares.


“Nechci se o tomto tématu již více bavit, protože to není dobré ani pro jednoho z nich a ani pro celé mužstvo. Už jsem se rozhodl. Hrát bude Canizares. Je to velice důležitá pozice, a proto se na ni nemůžou střídat hráči každý týden,” stál si za svým trenér Valencie.


“Musíme vyhrát oba zbývající zápasy, abychom měli alespoň nějakou možnost postoupit dále. Nemyslíme na nic jiného než na výhru a myslím si, že se nám to povede,” řekl Koeman.


“Rozestavení 4-4-2 se mi moc nelíbí, ale systém hry záleží hlavně na hráčích, které mám k dispozici. Hledám možnosti, které budou nejvíce vyhovovat hráčům. Myslím si, že je třeba trochu zhustit střed hřiště,” vysvětlil.

Kam dál?

Jakub Sobotík / goal.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články