Zpět na » Primera Division » V Itálii mají jasno, kde nakonec skončí hvězdný Paul Pogba

Primera Division - V Itálii mají jasno, kde nakonec skončí hvězdný Paul Pogba

V Itálii mají jasno, kde nakonec skončí hvězdný Paul Pogba © thesportrush.com - Kde skončí Paul Pogba?

1

Líbilo se

20.03. - Paul Pogba bude během letního přestupového období fotbalistou, o němž se bude v bulváru asi diskutovat úplně nejvíce. Jeho budoucnost, respektive to, kde bude od nové sezóny hrát, je hodně nejasná. Ve hře jsou minimálně tři alternativy. Jedna z má ale v tuto chvíli zřetelně navrch.

Paul Pogba je hlavní postavou médií ve chvíli, kdy se kvůli šíření pandemie koronaviru zastavila anglická Premier League. O fotbale novináři psát nemohou a tak neúnavně řeší především možné přesuny v kádrech před nadcházející sezónou. A u 27letého Francouze obzvlášť.

Pogba má na Old Trafford kontrakt ještě na příští rok. Jenže v dresu Rudých ďáblů rozhodně nezáří tak, jak se očekávalo, v této sezóně například kvůli zranění kotníku stihl odehrát jen sedm zápasů Premier League. Naposledy se v akci objevil na trávníku dva dny po Štědrém dni, kdy asistoval u výhry nad Newcastlem 4:1. To byl druhý zápas, který zvládl po domnělém vyléčení kotníku a pak zase musel vysadit.

Ačkoliv se názory různí a některé hlasy tvrdí, že United mohou dokonce nabídnout Pogbovi prodloužení smlouvy až do roku 2022, většina se přeci jen přiklání k tomu, že Manchester svoji hvězdu v létě prodá. Dokonce za nižší cenu, než by si asi původně představoval, ale realita fotbalového trhu je holt taková.

Manažer Mino Raiola naznačil, že hráče přivede do Realu Madrid. Trenérovi Zidanovi by se tak konečně splnil sen a měl by v týmu fotbalistu, kterého obdivuje a jehož po vedení klubu už delší dobu chce. Jenže prezident Florentino Pérez s tímto tahem stále není úplně ztotožněn a hodně zvažuje investici do tohoto hráče s hvězdnými manýry.

V Itálii se proto začalo spekulovat o tom, že mnohem větší šance získat Paula Pogbu má momentálně Juventus Turín. „Pogba je mnohem blíž návratu do Juventusu, než k Realu Madrid. Má zde stále spoustu přátel," uvedl deník Tuttosport, který dále argumentuje obrázky, na nichž je Pogba oděn do černobílého dresu Juve.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 22.03. Odpovědět

Do Itálie dlouho nikdo nepůjde.

peeko83
DeviI - 21.03. Odpovědět

V Itálii mají momentálně vše - jen né jasno!

DeviI
Forte02 - 21.03. Odpovědět

Tak to už je snad všude

Forte02
Wazz - 20.03. Odpovědět

nejvíc úsměvný na tom je, že i když ten kripl nehrál polovinu sezóny má furt větší hodnoutu jak kdejakej píčus z čukotky či análu... Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13 Smajlík 13

Wazz
Pogback - 20.03. Odpovědět

Ten uz davno neni Smajlík 18 Smajlík 3

Pogback
Související odkazy
Nejnovější články