Zpět na » Primera Division » Inter Milán navrhuje Barce zajímavou výměnu hráčů

Primera Division - Inter Milán navrhuje Barce zajímavou výměnu hráčů

Inter Milán navrhuje Barce zajímavou výměnu hráčů © goal.com - Antoine Griezmann

0

Líbilo se

15.02. - Italský deník Tuttosport přšel s velmi překvapivou informací, která se týká Barcelony a Interu Milán. Aktuální lídr italské Serie A totiž velmi dobře ví o zájmu katalánského gigantu koupit argentinského útočníka Lautara Martíneze, jehož prvoplánově nemá v úmyslu prodat. Nicméně přišel prý s nabídkou trejdu.

Zájem Barcelony o útočníka Interu Milán Lautara Martíneze není žádnou novou záležitostí. Katalánci už se o argentinského forvarda ucházeli během letního přestupového okna, nicméně vysoké požadavky milánské strany poslaly celou operaci k šípku.

Ovšem ne definitivně. Barca se o Martíneze hodlá ucházet v létě znovu, je ochotna zaplatit i jeho výkupní klauzuli ve výši 111 milionů eur.

Hodně peněz, což by v dost našlapaném rozpočtu nutilo vedení prodat jiné hráče, anebo veškerou vyhrazenou částku na nákup posil obětovat právě výhradně na Lautara a oželet tak ostatní důležité posty.Podle deníku Tuttosport ale vedení Interu nabízí zajímavou operaci. Navrhuje výměnu Lautara za Antoineho Griezmanna, který do Barcelony přišel teprve loni za 120 milionů eur z Atlética Madrid, ale zatím se ještě úplně neaklimatizoval na nový klub a jeho výkony jsou za očekáváním.

Otázkou je, jak na tento nápad bude reagovat management Barcelony, jestli bude chtít pustit útočníka, po jehož podpisu prahlo poslední roky a také jak by se k případnému stěhování stavěl samotný Griezmann. Jeho snem je totiž triumfovat v barcelonském dresu a přesun do Itálie v tuto chvíli určitě nepatří mezi jeho priority. Ovšem situace na konci sezóny může být úplně jiná.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Azhus - 15.02. Odpovědět

Pochybuju že bude chtít Griezmann odejít a tento trejd nechápu na co vyměnit někoho jako Griezmanna horšího a nezkušeného hráče..

Azhus
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články