Zpět na » Primera Division » Jsou na drogách? Odmítnutí nabídky z Barcelony na přestup Richarlisona baví na sociálních sítích

Primera Division - Jsou na drogách? Odmítnutí nabídky z Barcelony na přestup Richarlisona baví na sociálních sítích

Jsou na drogách? Odmítnutí nabídky z Barcelony na přestup Richarlisona baví na sociálních sítích © skysports.com - Richarlison

1

Líbilo se

30.01. - Lednové přestupové obchodování se kvapem blíží ke svému konci. Barcelona po ukončení jednání o přestupu útočníka Valencie Rodriga Morena hledá dál posilu do přední linie. V médiích naposledy padla zmínka o tom, že azulgranas chtějí Brazilce Richarlisona z Evertonu a nabízejí za něj neuvěřitelných 85 milionů liber.

Jak známo, snaha Barcelony přivést na místo dlouhodobě zraněného útočníka Luise Suáreze Rodriga Morena zkrachovala na požadavcích Valencie, která chtěla 60 milionů eur na dřevo, nebo aspoň hostování, do nějž by byla zahrnuta povinná přestupní opce splatná v létě ve stejné výši.

Proto se jako dobrý vtip jevila informace z internetu, podle níž nabídli Katalánci závratných 85 milionů liber Evertonu za přestup útočníka Richarlisona. Klub z Liverpoolu je měl ale odmítnout s odůvodněním, že nechce oslabovat tým.

Normálně by se fandové nad takovou zprávou bulvárního charakteru jen usmáli a nevěřícně zakroutili hlavou. Jenže vzhledem k tomu, že ji publikoval vždycky seriózní server Sky Sport, začali ji na sociálních sítích houfně komentovat. A do obou klubů docela šili.

„Jsou na drogách? 85 milionů za Richarlisona? Fotbal se už asi úplně zbláznil," napsal uživatel Martin. „Co kouří Everton? Co kouří Barca? 85 milionů liber za Richarlisona, to je šílenství," přidal se Ryan Crouch.

„Nevím, co je horší, jestli to, že Barcelona nabídla 85 milionů za Richarlisona, nebo to, že Everton takové peníze odmítl," uvedl další uživatel. „Odmítnout 85 milionů, to snad Everton ani nemůže udělat, to je cifra na míle vzdálena jeho skutečné hodnotě."

„Tohle ukazuje finanční sílu takzvaných menších klubů z Premier League. Everton si může dovolit 85 milionů liber za Richarlisona, hustý," napsal uživatel Rants.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články