Zpět na » Primera Division » Nečekané shledání po letech je velmi blízko

Primera Division - Nečekané shledání po letech je velmi blízko

Nečekané shledání po letech je velmi blízko © donbalon.com - James Rodríguez

2

Líbilo se

06.01. - Real Madrid podle všeho uvolní v lednovém přestupovém okně některé stávající hráče z kádru, kteří nedostávají od trenéra Zidana příliš možností si zahrát. Jedním z nich může být i kolumbijský fotbalista James Rodríguez, který by se v takovém případě mohl těšit na příjemné shledání po letech.

Posily do Realu? Možná. Odchody z něj? Určitě. Jestli politika vedení Bílého baletu kolem příchodu nových posil do týmu není prezentována úplně jednoznačně, což svádí k řadě spekulací, jejichž reálný základ v některých případech stojí na hodně vratkých nohách, pak ohledně odchodu z klubu v lednovém okně je situace opačná.

Real Madrid totiž určitě některé hráče během měsíce ledna z kádru uvolní. Nejhlasitěji se mluví o útočníkovi Marianovi, podobný osud čeká i záložníka Brahima (byť ten naposledy odmítl možnost hostovat v Getafe). Naposledy se pak mezi touto sortou fotbalistů objevilo i jméno Jamese Rodrígueze.

Podle Sunday Mirror by mohl odejít na hostování do Evertonu, jenž by po skončení sezóny mohl uplatnit opci na přestup.

Do klubu z Liverpoolu totiž nedávno na manažerskou sesli usedl Carlo Ancelotti, který si v Goodison Parku vydělá 11,5 milionů liber ročně. A italský odborník velmi dobře zná Jamese ze společného působení v Realu Madrid. On byl jediným trenérem, který dával kolumbijskému fotbalistovi na Bernabéu dost herního prostoru. Od jeho vyhazovu šly zápasové minuty Rodrígueze postupně dolů.

Paradoxně se oba znovu setkali ještě na jedné štaci, v Bayernu Mnichov. Ovšem jen krátce, neboť po třech měsících dostal trenér padáka.

James v letošní sezóně nastoupil jen do pěti zápasů v základu a od říjnového klání Ligy mistrů proti Galatasaray už se na trávníku kvůli zranění neobjevil.

Shledání s oblíbeným trenérem by James Rodríguez určitě uvítal.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články