Zpět na » Primera Division » Bílý balet počítá ztráty před El Clásicem. Bude se muset obejít bez dvou klíčových hráčů

Primera Division - Bílý balet počítá ztráty před El Clásicem. Bude se muset obejít bez dvou klíčových hráčů

Bílý balet počítá ztráty před El Clásicem. Bude se muset obejít bez dvou klíčových hráčů © thesun.co.uk - Eden Hazard

1

Líbilo se

05.12. - Špatné zprávy teď musí strávit v táboře madridského Realu před klíčovým soubojem letošní sezóny. Klání s vedoucí Barcelonou je pomalu za dveřmi a trenér Zidane už na sto procent ví, že do sestavy určitě nebude moci zařadit hvězdnou posilu Edena Hazarda, který se pomalu začal dostávat do očekávané formy. A nebude to zřejmě jediná podstatná absence.

Tradiční El Clásico už se blíží. Ostře sledovaný souboj o první místo v tabulce, který se měl původně hrát na konci října, byl z bezpečnostních důvodů přesunut na 18. prosince. Do bitvy mezi španělskými giganty, které od sebe dělí na čele tabulky momentálně jen jeden gól ve skóre ve prospěch Barcelony, pochopitelně trenéři nasazují to nejlepší, co mají k dispozici.

Jenže kouč Realu Zinedine Zidane už dopředu ví, že bude mít bohužel výběr omezen a dotkne se to jeho největších hvězd. Necelé dva týdny přes zápasem je jasné, že na své první EL Clásico v kariéře si bude muset počkat Eden Hazard. Ten měl od střetu s obráncem Meunierem v zápase Ligy mistrů proti PSG poraněný kotník.

Původní doba absence měla být jen 10 dnů. Nyní ale madridský klub oficiálně oznámil, že Hazard má kotník zlomený a doba absence se protáhne. Byť se v případě belgického fotbalisty jedná jen o mikroprasklinu kosti, nechtějí lékaři nic riskovat, neboť kotník už měl Hazard jednou operovaný.

Tady ale komplikace nekončí. Na dnešním tréninku se totiž zranil i brazilský levý obránce Marcelo. Klub potvrdil, že má problémy s lýtkovým svalem a jeho start v duelu s Barcelonou je přinejmenším vážně ohrožen. Pokud by se totiž potvrdila odhadovaná doba léčení v délce tří týdnů, byl by jeho start vyloučen.

Kromě toho ještě Gareth Bale trénoval mimo hlavní skupinu kvůli krevnímu výronu ve stehenním svalu a vynechá následující zápasy a Espanyolem a Bruggami.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články