Zpět na » Primera Division » Spor Zidane vs. Real na obzoru? Trenér trvá na posile, klub ji nechce koupit

Primera Division - Spor Zidane vs. Real na obzoru? Trenér trvá na posile, klub ji nechce koupit

Spor Zidane vs. Real na obzoru? Trenér trvá na posile, klub ji nechce koupit © as.com - Zinedine Zidane

2

Líbilo se

05.12. - Moc o něj stál už v průběhu tohoto léta. Trenér Realu Madrid Zinedine Zidane měl během uplynulého přestupového okna jasný cíl - přivést do týmu záložníka Manchesteru United Paula Pogbu. Toto přání mu ale vedení klubu splnit nedokázalo. Francouz se ovšem nevzdává a na příchodu svého krajana trvá dál.

Byly toho plné noviny. Celé léto se spekulovalo nad tím, že by Paul Pogba měl přestoupit z Manchesteru United do Realu Madrid. Bylo to největší přání trenéra Zidana přivést do mužstva hráče, jehož obdivuje. Do médií se proto nebál pouštět jednu lichotku za druhou na adresu kontroverzního záložníka. Ten mu je na dálku ve stejné míře oplácel. Nicméně pro vzájemné city nemělo pochopení vedení United a ani Realu.

Rudí ďáblové totiž za svůj klenot požadovali sumu hodně přesahující 150 milionů eur a do takového byznysu se v Madridu rozhodně vrhnout nechtěli. Zvlášť když značné finanční prostředky vynaložili do posil na jiné posty v sestavě.

Zidane ale od úmyslu získat Pogbu do týmu v žádném případě neupustil. Dál si v hlavě črtá sestavu, která bude na francouzském záložníkovi stát. „Zidane dál naléhá na klub, aby mu Pogbu přivedlo. Chce ho za každou cenu, jedno jestli v lednu nebo červnu. Dokonce si myslí, že mu ho klub dluží za gesto, které udělal v březnu, když převzal mužstvo," píše Marca.

Jenže podobný názor nesdílí vedení klubu. „Vedeví, že je to skvělý hráč, ale má vážné pochybnosti, jak by zapadl do sestavy, kam se začal prosazovat mladý Fede Valverde. Direktiva nechce zastavit rozvoj uruguayského fotbalisty, stejně jako dalších hráčů, například Odegaarda, který se dříve či později do Realu vrátí," pokračuje madridský deník.

Argumentem, kterým se ohání madridský klub, je samozřejmě přestupová částka. „Ačkoliv situace na přestupovém trhu bude odlišná od uplynulého léta, pořád je evidentní, že suma, jíž by požadoval Manchester, by nešla pod 120 milionů eur. Někteří členové vední se domnívají, že Pogba nemůže stát stejně jako Hazard. Překážkou je i vysoký plat 16 milionů eur čistého ," uvedl šéfredaktor Carlos Carpio.

A reakce Zidana na to, že by Pogba mohl zastínit rozkvět Valverdeho? „Nemyslím si, že Valverde je jako Pogba."

Pogba mezitím stále marodí s kotníkem a mnozí ho podezírají, že schválně natahuje svoji rekovalescenci, snad i proto, aby si případně neobnovil zranění a neohrozilo to jeho potencionální přestup do Realu Madrid.

Kdo si nakonec prosadí svou? Zidane nebo vedení Bílého baletu?


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kopacak - 05.12. Odpovědět

Aspoň že vedení má rozum tolik peněz za lenochoda to snad ne

kopacak
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články