Zpět na » Primera Division » Konec ignorace? Plachý Griezmann šel na večeři s Messim

Primera Division - Konec ignorace? Plachý Griezmann šel na večeři s Messim

Konec ignorace? Plachý Griezmann šel na večeři s Messim © marca.com - Antoine Griezmann

1

Líbilo se

26.11. - Na trávníku jim to zatím moc neklape. Od spolupráce barcelonských útočníků Messiho, Suáreze a Griezmanna se čekaly výrazně lepší výsledky. Zejména nově příchozí francouzský forvard zatím se svými spoluhráči nenašel společnou řeč. Má ale snahu s tím něco udělat a proto zašel se svými kolegy na večeři.

Asi si to všichni představovali mnohem růžověji. Když Barcelona kupovala za 120 milionů eur z Atlética Madrid Antoineho Griezmanna, předpokládala, že její útok bude daleko větší hrozbou. Ne, že by postrádal na údernosti. V lize má Messi 8 gólů, Suárez sedm, ale dohromady jim to prostě úplně neklape.

Média nejednou vyslovila podezření, že důvodem je i ignorace Messiho a Suáreze k novému přírůstku do kabiny. Pravda, někdy to bylo do oka bijící. Tajemstvím nebylo ani to, že vztah mezi Griezmannem a Messim není úplně ideální. Zatím k sobě nenašli cestu a možná i kvůli tomu vázne kooperace na trávníku.

O Messim je známo, že není žádný extrovert a také francouzský fotbalista je spíše uzavřenější povahy. Griezmann nicméně udělal krok k tomu, aby se oba hráči lépe poznali.

„Jsem skutečně plachý, mám problémy mluvit s ostatními. Nejsem typ člověka, který by sám začal konverzaci, jsem až příliš stydlivý. S Luisem a Leem se poznáváme, už spolu chodíme na večeři a náš vztah se bude postupem času pouze zlepšovat," uvedl Griezmann.

„Snažím se pochopit, jak hrají mí spoluhráči. Všechno je to pro mě nové. Nemám pod kontrolou náběhy Luise Suáreze, Messiho nebo Dembélého, záložníků či levého obránce. Snažím se to pochopit co nejrychleji, protože mě mužstvo potřebuje, ale občas je to obtížné. Když mám balón, nemám potřebnou sebedůvěru, abych někomu přihrál, vystřelil na branku, ale to všechno časem přijde," pronesl Griezmann.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články