Zpět na » Primera Division » Gareth Bale znovu koketuje s čínskou ligou. Odejde už v lednu?

Gareth Bale znovu koketuje s čínskou ligou. Odejde už v lednu?

Gareth Bale znovu koketuje s čínskou ligou. Odejde už v lednu? © okdiario.com - Gareth Bale

1

Líbilo se

29.10. - Útočník Realu Madrid Gareth Bale nyní plní stránky španělských sportovních deníků. Nejprve to bylo v souvislosti s jeho zraněními, respektive utajováním jejich skutečného rozsahu a nyní je znovu na paškále jeho možný odchod z klubu. Mluví se znovu o Číně.

Mohlo to vypadat, že studená válka mezi Garethem Balem a trenérem Zidanem skončila. Že Zizou akceptoval přítomnost velšského forvarda v týmu a dával mu větší prostor, než se původně očekávalo (byť na to měla vliv i mnohá zranění jeho spoluhráčů).

Nicméně situace, která nastala před utkáním Ligy mistrů proti Bruggám, vyvolala v mysli fotbalisty z britských ostrovů novou nevraživost vůči francouzskému lodivodovi Bílého baletu.

Byť se podle deníku Marca jednalo o nedorozumění. Bale totiž nebyl nominován do zmíněného zápasu, ovšem Zidane ho nechal jen na tribuně z důvodů čistě preventivních, stejně jako Jamese. Chtěl ho trochu pošetřit, aby si ulevil v náročném programu. Jenže Bale si to vyložil po svém, vzal to tak, že se jedná o trest ze strany trenéra a dal pokyn svému agentovi Jonathanu Barnettovi, aby mu začal hledat na leden nové angažmá.

Agentura Stellar, do které patří i Barnett, momentálně jedná s několika kluby čínské ligy. Mezi nimi je i Shanghai Shenhua, který se o Balea zajímal už během tohoto léta. Tehdy Shenhua nabízela smlouvu na tři roky za 25 milionů eur ročně. Real nejprve požadoval 30-40 milionů eur, ale nakonec Číňané nechtěli dát ani euro. Nyní svůj zájem o útočníka Realu obnovili a chtějí ho přivést jako posilu před novou sezónou, která začne v březnu 2020.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články