Zpět na » Primera Division » Další problémy pro Barcu. Messi bude marodit ještě dlouho

Primera Division - Další problémy pro Barcu. Messi bude marodit ještě dlouho

Další problémy pro Barcu. Messi bude marodit ještě dlouho © as.com - Leo Messi

0

28.08. - Ačkoliv měl být Lionel Messi k dispozici trenérovi Barcelony už v neděli pro zápas s Betisem, nakonec ho proseděl na tribuně se svými syny. A podle nejnovějších zpráv vynechá i další kolo. To víkendové, v němž Barca zajíždí na půdu nováčka z Pamplony.

Barcelona se nakonec přes absence v útoku v zápase proti Betisu dokázala překlenout. V prvním poločase to sice vypadalo, že nejen argentinský fotbalista, ale také Luis Suárez, budou Kataláncům v domácí premiéře scházet.

Jenže nakonec azulgranas ve druhé půli rozpoutali uragán a konečným výsledkem byla kanonáda 5:2. Jen pro připomenutí na marodce byl i Ousmane Dembélé. Provizorně složená lajna ve složení Griezmann, Rafinha a Carles Pérez je nahradila více než dobře.

A vše nasvědčuje tomu, že kouč Valverde sáhne k totožné variantě i v sobotu na stadionu El Sadar, kde na Barcu čeká tvrdý oříšek, nováček Osasuna Pamplona. Ten za 180 minut nové ligové sezóny ještě neinkasoval.

Důvodem je vedle pokračující absence Luise Suáreze i ta Messiho. Argentinský fotbalista dnes pokračoval v rekonvalescenci, stranou hlavní skupiny hráčů, nicméně jeho lýtkový sval nevysílá dobré signály. Spíše naopak.

Messi od nástupu do přípravy po dovolené (5. srpna) stihl pouze dvě tréninkové jednotky a nikdo v jeho případě nechce zbytečně riskovat. Proto Messi vynechá zápas s Osasunou a do zápasu nastoupí až po reprezentační přestávce. Po ní je nejbližší utkání plánováno na 14. září, kdy na Camp Nou přijede Valencia.