Zpět na » Primera Division » Pogba letos neklapne. Proč si to Real Madrid rozmyslel?

Pogba letos neklapne. Proč si to Real Madrid rozmyslel?

Pogba letos neklapne. Proč si to Real Madrid rozmyslel? © dailymail.co.uk - Paul Pogba

2

Líbilo se

04.08. - V posledních hodinách se v souvislosti s Realem Madrid a posílením jeho kádru, přesněji řečeno středové řady, mluvilo nejvíce o Holanďanovi Donnym van de Beekovi z Ajaxu. Mělo se jednat o levnější alternativu za Paula Pogbu. Byť některá média tvrdila, že ne, že sen Zidana o francouzském záložníkovi dál trvá, skutečnost asi nebude pro bývalou klubovou legendu příliš radostná.

Zidane si přál Hazarda a od prezidenta Péreze ho dostal. Druhým jménem, které měl na seznamu přání byl Paul Pogba. Jenže jeho se jako předčasného vánočního dárku pod stromečkem nedočká. Tedy pravděpodobně ne.

Ačkoliv si Zizou příchod Pogby vysnil, Florentino Pérez zatím na jeho přání nereflektuje. A už to asi nestihne. Do uzavření přestupového okna v Anglii už totiž zbývají pouhé čtyři dny. Samozřejmě omezení platí jen pro příchody směrem do Premier League, ale Pogbu by z United nepustili, pokud by za něj nemohli přivést odpovídající náhradu.

Také manažer Ole Gunnar Solskjaer neměl sebemenší pochybnost, že by francouzský záložník nebyl součástí jeho týmu v nadcházející sezóně. Nemám žádné pochybnosti," prohlásil.

Navíc prezident Pérez údajně není zrovna dvakrát nakloněn finančně náročné operaci, která v celkovém součtu může narůst do obřích rozměrů. Experti spočítali, že by Real celá transakce vyšla na nějakých 270 milionů liber.

United chtějí za hráče minimálně 150 milionů liber. Pogba by navíc požadoval 500.000 liber týdně, to je 26 milionů liber ročně a smlouvu aspoň na čtyři roky, což činí 104 milionů liber," uvedl například deník Daily Mirror.

Pogbův agent Mino Raiola navíc inkasuje 10 procent z celé operace, to je dalších 15 milionů liber. Suma sumárum to číní celkově 270 milionů liber," dodává ještě deník.

Mirror si dokonce ještě přisadil. Pérez nechce takové peníze vyhazovat, když není jeho pozice u týmu zrovna pevná. Ve Španělsku se prý dokonce spekuluje o tom, že by po případném vyhazovu Pérez sáhl okamžitě po Mourinhovi. A jeho vztah s Pogbou je dostatečně dobře znám.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články