Zpět na » Primera Division » TOP 4 varianty, jak by mohla Barcelona přeci jen získat Neymara

Primera Division - TOP 4 varianty, jak by mohla Barcelona přeci jen získat Neymara

TOP 4 varianty, jak by mohla Barcelona přeci jen získat Neymara © as.com -

0

Líbilo se

18.07. - Přestup Antoineho Griezmanna z Atlética Madrid do Barcelony měl vystavit podle všeho definitivní stopku návratu brazilského útočníka Neymara do Barcelony. Jednoduše na tak finančně náročnou operaci nezbývaly azulgranas peníze. Zejména když už na Griezmanna je horko těžko dávali dohromady.

Jenže podle dnešního vydání barcelonského deníku SPORT by Neymar na Camp Nou přeci jen přijít mohl. A barcelonskou kasu by to kromě hráčova platu a jistého poplatku nestálo vůbec nic. Jednalo by se o stejnou operaci jako svého času uplatnilo PSG při transferu Mbappého z Monaka.

Tehdy hráč rok v Paris St. Germain hostoval s tím, že pařížský klub měl povinnou opci na přestup ve výši 180 milionů eur. Taková varianta by vyhovovala i Barce, neboť se předpokládá, že pro příští léto už bude mít peníze na nákup Neymara.

Další variantou, k níž by se mohly kluby uchýlit, je výměna hráčů. Tedy Neymar do Barcelony, jehož by opačným směrem "vyvážili" Coutinho, Rakitíć, Dembélé, Umtiti nebo některý další z hráčů, o něž je v Parku princů zájem. Vždy by směrem do Paříže ale putovalo více hráčů než jeden...V žádném případě by se do operace nezahrnuly finance.

Pak je tu podle deníku Sport další možnost. Podobná jako ta předchozí, akorát by hráči v nových klubech pouze hostovali.

A poslední alternativou, kterou už Barcelona marně zkoušela, je finanční obnos a několik hráčů k tomu. Naposledy ale PSG odmítlo návrh ve výši 40 milionů eur a Coutinha s Rakitićem k tomu.

Kam dál?

Jan Preisler / Fotbalportal cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

dhonelper
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články