Zpět na » Primera Division » Eden Hazard dal svůj slib klubu, ve kterém dohraje kariéru

Primera Division - Eden Hazard dal svůj slib klubu, ve kterém dohraje kariéru

Eden Hazard dal svůj slib klubu, ve kterém dohraje kariéru © defensacentral.com - Eden Hazard

1

Líbilo se

14.07. - Teprve před měsícem si plácl s Realem Madrid, ale už nyní ví, kde bude svoji dráhu profesionálního fotbalisty končit. Nebo to alespoň kdysi slíbil. Nová posila Bílého baletu Eden Hazard má údajně jasno, kam povedou její další kroky v bohaté kariéře ještě předtím, než definitivně pověsí kopačky na pověstný hřebík.

Momentálně mu je 28 let. Smlouvu s Realem podepsal na pět let. Teoreticky tak bude ve 33 letech volný. A k dispozici klubu, jemuž slíbil, že za něj bude hrát, než půjde do fotbalové penze. Tím klubem je turecké Fenerbahce Istanbul.

Jeho bývalý šéf Hasan Cetinkaya prohlásil, že mu belgický fotbalista takový slib v minulosti dal.

Znám ho od nějakých 15 nebo 16 let, kdy ještě hrál v Lille. Je to můj starý dobrý přítel," pronesl pro sportovní web Ajansspor.

Cetinkaya, který momentálně šéfuje belgickému klubu Waterloo, přidal další podrobnosti.

K Fenerbahce chová neuvěřitelné sympatie a jednou mi dal slib. Povídal: ,Hasane, jednoho dne budu hrát za Fenerbahce. Jenom nevím, kdy to bude," svěřil se Cetinkaya.

Bylo mu šestnáct, když hrál za Lille. Společně s ním tam byli i Gervinho a Sow. My jsme tehdy mohli koupit jenom Sowa. Hazard pak narostl do úplně jiné dimenze, byl jedním z největších talentů v celé Evropě a já si přál, aby jednoho dne Eden Hazard hrál za Fenerbahce."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

chitsincpost
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články