Zpět na » Primera Division » Přestup Rodriho z Atlética do Manchesteru City potvrzen, madridský klub oznámil i příchod Herrery

Primera Division - Přestup Rodriho z Atlética do Manchesteru City potvrzen, madridský klub oznámil i příchod Herrery

Přestup Rodriho z Atlética do Manchesteru City potvrzen, madridský klub oznámil i příchod Herrery © FotbalPortal.cz - Rodri a Herrera

2

Líbilo se

03.07. - Pořádně rušno dnes bylo v kancelářích Atlética Madrid. Nejprve vedení klubu oznámilo na svém webu odchod záložníka Rodriho do Manchesteru City, aby vzápětí fanouškům potvrdilo příchod nové posily, Mexičana Héctora Herrery.

Historicky nejdražší přestup své historie dnes uzavřelo vedení Manchesteru City. Z Atlética Madrid získalo 23letého záložníka Rodriho. Paradoxně ovšem informaci o přestupu zatím oficiálně potvrdilo pouze Atlético.

Vedení La Ligy dnes oznámilo Atléticu, že Rodri Hernández v zastoupení svého agenta a delegace Manchesteru City byli dnes přítomni v sídle La Ligy za účelem složení výkupní klauzule hráče. Hráč tak jednostranně vypověděl smlouvu, která ho vázala k Atléticu do roku 2023," uvedl web Atlética.

Anglický klub tak vyplatil ze smlouvy hráče, který se na Wanda Metropolitno ohřál pouze jednu sezónu. Ačkoliv Rodri působil v nižších kategoriích Atlética, klub ho loni kupoval z Villarrealu za 25 milionů eur. Španělský fotbalista se tak stává první posilou, kterou Citizens uzavřeli toto léto. Již dříve si City pojistili služby brankáře Zacka Steffena z Columbusu. Pro Atlético je to po Lucasi Hernándezovi, za nějž Bayern zaplatil 80 milionů eur, druhý nejlukrativnější prodej historie.

Atlético ale dnes mohlo fanouškům přinést i jednu dobrou zprávu. Oficiálně se totiž hráčem rojiblancos stal mexický fotbalista Héctor Herrera. Tomu skončila v FC Porto smlouva a o jeho přestupu do Madridu se spekulovalo delší dobu. Ovšem až dnes byla transakce s 29letým středovým hráčem oficiálně potvrzena. S Atléticem podepíše smlouvu do roku 2022.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vekema - 05.07. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

vekema
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články