Zpět na » Primera Division » V Realu začínají řešit alternativu za Pogbu. Součástí transakce by se mohl stát i nechtěný hráč

Primera Division - V Realu začínají řešit alternativu za Pogbu. Součástí transakce by se mohl stát i nechtěný hráč

V Realu začínají řešit alternativu za Pogbu. Součástí transakce by se mohl stát i nechtěný hráč © skysports.com - Christian Eriksen

2

Líbilo se

19.06. - Paul Pogba je jasnou prioritou trenéra Zidana pro vyztužení středové linie Realu Madrid. Jenže finanční náročnost operace plus značné požadavky francouzského fotbalisty komplikují jeho příchod. Takže možná dojde na mnohem úspornější variantu, kterou prosazuje vedení Bílého baletu.

Manchester United je v případě Paula Pogby neúprosný. Hráče nechce ztratit, nemá zájem ho prodávat, proto na něj nasadil cenu, kterou asi nebude nikdo ochoten zaplatit. 150 milionů liber odradí každého kupce a Real, který letos utratil za posily v eurech už přes 300 milionů, se musí začít krotit, aby nepřekročil povolenou čáru stanovenou vedením světového fotbalu FIFA.

Trenér Zidane ale chce jednoho hráče do středové řady a pokud to nebude Pogba, bude se muset spokojit s dalším hráčem na seznamu. To je dánský fotbalista Christian Eriksen, působící v Tottenhamu Hotspur. S ním se dostal až do finále Ligy mistrů, ale zde Kohouti nestačili na Liverpool a frustrovaný Eriksen, kterému už schází jen rok kontraktu, mluvil v tom smyslu, že by rád změnil působiště a vyzkoušel něco nového.

Dobrá návnada pro madridský klub, který se kolem hráče točí delší dobu. Ani jeho angažování by pochopitelně nevyšlo úplně lacino. Prezident Kohoutů Daniel Levy ho ocenil na 80 milionů eur. Nicméně v Madridu zase vědí o zájmu Spurs o záložníka Daniho Ceballose. Ten si zrovna nepadl do oka s koučem a bylo mu naznačeno, že to pod ním bude mít hodně obtížné se prosadit.

Ceballos by se tak mohl stát součástí operace, která by podle The Sun mohla Bílý balet vyjít na zhruba 53 milionů eur plus zmíněného hráče.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

getfmostli

Nechápu, proč chtějí za každou cenu udržet labila Pogbu. Na nový účesy mohou koupit levnější lemru. Svět se v prdel obrací .... Smajlík 11

pavelprvni
Forte02 - 19.06. Odpovědět

Neboj ani bych se nedivil kdyby ho koupil zpet Juve Smajlík 7

Forte02
Kuzma - 19.06. Odpovědět

Juve už údajně nabídl 140 mil. eur.

Kuzma

Tak pokud by hral jako drive v juve posila by to i byla, ale za 140 mega??

HyperioN
Forte02 - 19.06. Odpovědět

Tak čekají že bude hrát jako předtím Smajlík 2

Forte02
Kuzma - 20.06. Odpovědět

Chtějí do toho zahrnout i nějaké hráče. Dybalu nebo Costu či Sandra.

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články