Zpět na » Primera Division » Eden Hazard už je oficiálně novým hráčem Realu Madrid

Primera Division - Eden Hazard už je oficiálně novým hráčem Realu Madrid

Eden Hazard už je oficiálně novým hráčem Realu Madrid © marca.com - Eden Hazard

3

Líbilo se

07.06. - Vedení Realu Madrid oficiálně potvrdilo, že se belgický záložník Eden Hazard stává jeho další posilou pro novou sezónu. Bílý balet zaplatí londýnské Chelsea za hvězdného fotbalistu zhruba 100 milionů eur plus další nezanedbatelnou sumu formou bonusů. Hráč podepíše v novém působišti smlouvu do roku 2024.

Real Madrid má další posilu pro sezónu 2019-20. Po Rodrygovi, Militaovi a Jovićovi přichází na Santiago Bernabéu hráč, po němž Bílý balet toužil delší dobu, ale nikdy se nepodařilo dotáhnout operaci ke zdárnému konci. Eden Hazard tak konečně mění dres londýnské Chelsea za ten bílý Realu.

Oficiální suma, kterou bude muset madridský klub zaplatit, zveřejněna nebyla, nicméně spekuluje se, že na konto Chelsea poputuje minimálně 100 milionů, k nimž ještě v průběhu Hazardova angažmá přibyde dalších zhruba 30 ve formě bonusů.

Chelsea se ocitla v nepříjemné situace. Vznáší se nad ní totiž hrozba zákazu přestupů na příští dvě přestupová okna a tak prodat Hazarda, když za něj nebude moci přivést náhradu, se jevilo krajně nevýhodně.

Jenže potíž byla v tom, že belgickému fotbalistovi za rok vyprší smlouva, novou podepsat nechtěl a držet ho tak až do jejího konce by znamenalo nulovou kompenzaci. Volba prodat hráče tak nakonec logicky zvítězila.

Madridský klub už se o Hazarda zajímal delší dobu. Už během prvního angažmáv Realu požadoval Zinedine Zidane jeho přestup. Dokonce ještě v době, kdy vedl rezervní tým doporučoval jeho angažování.

Chelsea na belgickém fotbalistovi hodně vydělala, neboť z Lille ho kupovala v roce 2012 za 35 milionů eur.

Bílý balet si hráče pojistil na příštích pět let, proslýchá se, že by si měl na Bernabéu vydělat 400.000 liber týdně, tedy dvojnásobek toho, kolik měl nasmlouváno v Chelsea.

Fanouškům bude představen ve čtvrtek 13. června.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
inamol - 10.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

inamol

Hodne stesti Edene.diky za vsechno Smajlík 4

BlueFor16years
Reklama
Reklama
Nejnovější články