Zpět na » Primera Division » Do Realu Madrid přijde co nevidět nový obránce

Primera Division - Do Realu Madrid přijde co nevidět nový obránce

Do Realu Madrid přijde co nevidět nový obránce © dailymail.co.uk - Ferland Mendy

1

Líbilo se

30.05. - Ačkoliv všichni fandové Realu Madrid očekávají příchod velké hvězdy Edena Hazarda z Chelsea a vyhlíží okamžik, kdy ho klub oficiálně představí, tak trochu v pozadí těchto událostí se kuchtí jiný důležitý přestup. Bílý balet totiž je velmi blízko uzavření očekávané posily na pozici levého obránce.

Ano, teď se všechno motá kolem Edena Hazarda. Včera belgický fotbalista odehrál poslední zápas za svoji Chelsea, s níž se rozloučil titulem z Evropské ligy. Dokonce to vypadá, že by už v pondělí mohl nastat den D a posila, která Realu odolávala několik let, se konečně převlékne do bílého dresu madridského klubu.

Jenže vedení v tuto chvíli pracuje i na jiné frontě. Na pokyn Zidaneho se totiž hledá hráč na pozici levého obránce. Na tento post má momentálně k dispozici Marcela a také Sergia Reguilóna. První jmenovaný by měl na Bernabéu dál pokračovat, ale mladík z akademie, který si to užíval pod Santiagem Solarim, stejnou důvěru od Zidana neměl. Zřejmě odejde na hostování, kde se bude dál formovat.

A na jeho místo by měl přijít jen o rok starší, 23letý obránce Olympique Lyon Ferland Mendy.

Vedení francouzského klubu nedávno oznámilo, že jeho řady určitě opustí tři hráči. Ačkoliv je nikdo vysloveně nejmenoval, je všem jasné, že společně s ním to budou i Nabil Fekir a Tanguy Ndombélé o něhož se dříve Real Madrid také zajímal.

Zatím ale Lyon a Real nenašly společnou řeč co se finančního odškodnění týče. Olympique si totiž hráče cení na 50 milionů eur, zatímco Madrid jako první nabídku oznámil sumu 30 milionů. I přesto, že představy obou klubů jsou na první pohled docela rozdílně předpokládají experti, že k dohodě dojde a možná už v nejbližších hodinách či dnech.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Nechápu to s tím Reguim... Vždyť hrál bravurně

sonnyblack
Související odkazy
Nejnovější články