Zpět na » Primera Division » Co ještě brzdí přestup Hazarda do Realu Madrid? A kolik Bílý balet Chelsea zaplatí?

Co ještě brzdí přestup Hazarda do Realu Madrid? A kolik Bílý balet Chelsea zaplatí?

Co ještě brzdí přestup Hazarda do Realu Madrid? A kolik Bílý balet Chelsea zaplatí? © trome.pe - Eden Hazard

1

Líbilo se

14.05. - Už je na devadesát devět procent všechno hotové, ale na definitivu se stále ještě čeká. Už je všem jasné, že Eden Hazard v nejbližší době vymění modrý dres Chelsea, který nosil sedm let, za ten bělostný madridského klubu. Kdy k tomu ale dojde a co celou operaci ještě brzdí?

Eden Hazard bude co nevidět hráčem Realu Madrid. Už i francouzský list L´Équipe ho včera na titulní stránce vypodobnil v dresu madridského klubu a rozepsal se o jeho transferu.

Co ale ještě brání tomu, aby se celá operace oficiálně potvrdila? Francouzský deník uvádí jako hlavní důvod finále Evropské ligy, které se odehraje v Baku 29. května proti Arsenalu. Až po něm se stane belgický fotbalista novou posilou Bílého baletu.

Titulní stránka deníku L´Equipe

L´Équipe současně s tím potvrdil, že přestupová suma se pohybovat kolem 100 milionů eur. Už jsem učinil rozhodnutí a nebudu ho měnit. Před dvěma týdny jsem znovu řekl klubu, co chci," naznačil Hazard, že jeho budoucnost se londýnským klubem už dál pojit nebude. Nevím, jestli je to naposledy, co ho vidíme v dresu Chelsea. Měli bychom ale respektovat jeho rozhodnutí," prohlásil manažer Blues Sarri.

Spekuluje se zatím pouze o tom, jak dlouhý kontrakt Hazard na Bernabéu podepíše. Většina odborníků se ale přiklání k variantě, že si ho Real pojistí na pět let, do roku 2024.

Kromě Sergia Ramose už si Edena Hazarda mezi oblíbené na Instagramu zařadil další hráč Blancos Vinícius Junior.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články