Zpět na » Primera Division » Real Madrid už má prý při výběru útočníka jasno

Primera Division - Real Madrid už má prý při výběru útočníka jasno

Real Madrid už má prý při výběru útočníka jasno © marca.com - Luka Jović

0

Líbilo se

14.04. - Real Madrid potřebuje posílit ofenzivu. To je bez debat. Díra, která vznikla po odchodu Cristiana Ronalda, byla možná ještě větší, než si mnozí dokázali představit. Bílý balet se letos v ofenzivě trápí, po 31 ligových kolech má na kontě jen 55 gólů, zatímco vedoucí Barcelona jich nastřádala už 81. Pro příští sezónu už si vybrala fotbalistu, který by měl v tomto ohledu hodně pomoci.

Deník Marca dnes zveřejnil zprávu, že vyvoleným forvardem, který by měl střílet góly v bílém dresu od příští sezóny, je Luka Jović. V jeho prospěch hraje hned několik faktorů - věk (21 let), samozřejmě výkony - 25 gólů ve 37 utkáních, cena, která by se měla pohybovat kolem 70 milionů eur a v neposlední řadě také ochota zahrát si za Real.

Srbský fotbalista je sice stále hráčem Benficy, ovšem Eintracht Frankfurt, klub, kde hostuje, na něj má přestupovou opci ve výši 12 milionů eur a nikdo nepochybuje nad tím, že ji uplatní.

Ačkoliv měl původně bundesligový klub v plánu udělat z Joviće svoji hvězdu, velký zájem ostatních klubů vlastně rozhodl o tom, že ho po jediné sezóně v klubu bude muset prodat.

Motají se kolem něj Bayern, Manchester United, Barcelona, nicméně Bílý balet by mohl mít určitou výhodu, náskok oproti konkurenci. A to z důvodu dobrých vztahů, které se upevnily při hostováních madridských hráčů Jesúse Valleja či Omara Mascarella. Navíc Frankfurt má zájem i o některé hráče Realu, ať už je to Raúl de Tomás, jenž momentálně střílí góly v Rayu Vallecanu (letos 13) či dorostenec Ruiz Delgado.

Důležitým bodem při transferu Joviće by ale byl především fakt, že se zamlouvá i trenérovi Zidanemu. Hráče jeho charakteristik, tedy klasickou devítku, v mužstvu nemá. Ale Jović není jen gólový útočník, určitě by byl dobrý do kombinace s Benzemou, Viníciusem či Asensiem...

V tuto chvíli tak vypadají případné příchody Mbappého, Kanea či Lewandowskiho krajně nepravděpodobné, vzhledem k jejich finanční náročnosti.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 15.04. Odpovědět

Nepsalo se, že jej chce Barca a že to je už upečeno ?

Kuzma

On by se mi v realu hodně líbil a myslím, že by tam i sednul typově.

Big_Benz

Těžko říct, ve vší úctě, za tu cenu je to velký risk. V Portugalsku byl špatnej, teď Německo super, ale sedne mu Španělsko, když mu nesedlo blízké (mentalitou, hrou) Portugalsko?

FotbalFan
- 14.04. Odpovědět

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 21 tipu maji super bilanci 18 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články