Zpět na » Primera Division » Barcelona už prý jedná s hráčem Manchesteru United. Přijde letos v létě na Camp Nou?

Primera Division - Barcelona už prý jedná s hráčem Manchesteru United. Přijde letos v létě na Camp Nou?

Barcelona už prý jedná s hráčem Manchesteru United. Přijde letos v létě na Camp Nou? © dailymail.co.uk - Juan Mata s Pogbou

5

Líbilo se

12.04. - Nejen klání v rámci čtvrtfinále Ligy mistrů momentálně spojuje Manchester United a Barcelonu. Kromě bojů na zeleném trávníku totiž probíhají i jednání v zákulisí. Katalánci totiž mají zájem o jednoho hráče Rudých ďáblů a podle španělské rozhlasové stanice SER, jsou už rozhovory v plném proudu.

Barcelona se jako každý rok chystá posilovat svůj kádr a portfolio hráčů, kteří by mohli přijít do kabiny azulgranas, je opravdu široké. Vedení přemýšlí a zvažuje investice do velkých a zvučných jmen, ale nepřehlíží ani hráče, jimž letos v létě končí smlouva a jejichž příchod by proto mohl být velice výhodným tahem i z hlediska ekonomického.

Jedním z takové skupiny hráčů je i Juan Mata, momentálně hráč Manchesteru United. Na Old Trafford mu po sezóně končí smlouva a o jeho služby projevuje zájem právě Barcelona. Informace ze španělských médií navíc dávají tušit, že přestup 30letého záložníka by nemusel být jen bulvární kachnou, kterých se v těchto momentech objevuje celá řada.

Otec Juana Maty, který je současně i jeho agentem se před pár týdny sešel se zástupci Barcelony. Hráč by prý byl pro azulgranas velmi zajímavou akvizicí, nicméně rozhodně není pro klub prioritou během letního období," prozradil Sique Rodríguez z Cadena SER.

Mata by se tak do španělské ligy vrátil po osmi letech poté, co v roce 2011 přestupoval z Valencie do Chelsea za 28 milionů eur.

Ovšem už rok předtím o něj měla zájem Barcelona. Přiznal to jak Mata, tak i tehdejší trenér Guardiola. Mata je brilantní fotbalista. Svého času jsme společně s Txikim Begiristainem zvažovali jeho přestup do Barcy, ale nakonec jsme viděli, že přes jeho kvalitu by jeho příchod znamenal jen to, že bychom měli stejného hráče, jakého už jsme měli v podobě Iniesty," pronesl Guardiola.

Jak letos námluvy Barcelony s Matou dopadnou letos?


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 12.04. Odpovědět

Barca teď dost změnila přestupovou politiku. Shání starší hráče zadarmo, ti si však moc nezahrají. Je to jenom jejich pojistka, pro případ velkého počtu zranění. Hráči můžou vyhrát nějakou tu trofej, ale už to není o tom pravidelném hraní.

Kuzma
Danza - 12.04. Odpovědět

S barcou může vyhrát všechny soutěže, s United se bude prát s evertonem o šestý místo. Snad tu chátru opustí a své umění ukáže v fcb

Danza
Zedman - 12.04. Odpovědět

Myslíš stejně jako Boateng?

Zedman
DeviI - 13.04. Odpovědět

Smajlík 2 Očividně jsi Matu dlouho neviděl,ten neuteče ani pomeznímu........

DeviI
Wazz - 12.04. Odpovědět

Smajlík 2Zedmane on Danzík právě moc nemyslí... proto je tu taky oprávněně za místního top idiota...

Wazz
Danza - 13.04. Odpovědět

Kevin prince neměl na Milán když byl nejslabší za 50 let. Srovnávat takový nemehlo s matou není na místě. V týmu United možná patří k nejpomalejším a to se jeví jako problém, protože PL je o rychlosti a výbušnosti. Techniku, přehled, dokonalý první dotyk, zkušenosti..
To vše může barce nabídnout. Nepřemýšlel bych ani minutu a šel za úspěchem.

Danza

to ale aj zedman.. Smajlík 3

cica310584
COKO - 12.04. Odpovědět

Smajlík 2

COKO
Danza - 13.04. Odpovědět

Wazzi tenhle primát má po právu primát jako ty

Danza
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články