Zpět na » Primera Division » Spekulace pokračují, Zidane už si ale své gólmany prý vybral

Spekulace pokračují, Zidane už si ale své gólmany prý vybral

Spekulace pokračují, Zidane už si ale své gólmany prý vybral © youtube.com - Courtois nebo Navas?

4

Líbilo se

08.04. - Kdo bude brankářskou jedničkou, dvojkou a trojkou Realu Madrid v příští sezóně? Řeči se vedou, spekulací narůstá, ale podle španělských novinářů jsou naprosto zbytečné, jelikož se měl trenér Blancos Zinedine Zidane už rozhodnout. Tři vyvolené už si dávno vybral a pokud jsou informace pravdivé, pak bude Real investic do nového gólmana ušetřen.

Spekulací se vedlo mnoho. Například že Thibaut Courtois po jedné sezóně od chvíle, co přišel z Chelsea za 35 milionů eur, vyklidí skříňku na Santiagu Bernabéu a půjde zase o dům dál. Hodně nahlas se hovořilo o tom, že Real Madrid znovu oživil zájem o Davida de Geu, který se zatím nedohodl na novém kontraktu v Manchesteru United. Deník The Sun dnes dokonce vytáhl možnost, že by Bílý balet přivedl dalšího gólmana Chelsea - Kepu Arrizabalagu, prý za 50 milionů liber. Kepa byl gólman, který se nabízel Madridu loni v lednu za 20 milionů eur, ale Zidane ho odmítl a dal tehdy přednost Navasovi.

Toho zatím preferuje i v této sezóně. Jenže v létě se asi vše změní a podle OK Diario by od nové sezóny měl chytat Courtois. Zizou nechce žádné debaty. Rozhodl se, že jeho prvním brankářem bude Courtois. Z toho důvodu si bude muset Navas hledat nové působiště. Real na něj nebude tlačit, aby odešel, vedení se ale domnívá, že to bude samotný gólman, který v takové situaci bude trvat na odchodu," píše Luis García ze zmíněného deníku.

A kdo bude krýt Courtoisovi záda? Podle všeho by dvojkou měl být Ukrajinec Andrej Lunin, kterého Real koupil loni v létě a letos v lednu ho poslal ho na hostování do nedalekého Leganés. Zde ovšem příliš nechytá. V lize má přednost jednoznačně Cuéllar a v poháru se v dresu Lega" také nestihl příliš ukázat.

Třetím v brankářské hierarchii pak bude Luca Zidane, trenérův syn, který překvapivě nastoupil při absenci Courtoise do nedávného ligového zápasu proti Huesce a vyvolal tak nečekaně velkou vlnu negativních reakcí.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články