Zpět na » Primera Division » Solari sice vyhrál, jistotu ve funkci ale nemá. Kabinou Realu otřásají další půtky

Solari sice vyhrál, jistotu ve funkci ale nemá. Kabinou Realu otřásají další půtky

Solari sice vyhrál, jistotu ve funkci ale nemá. Kabinou Realu otřásají další půtky © FotbalPortal.cz -

0

Líbilo se

11.03. - Tohle Real potřeboval. A jeho trenér Solari jakbysmet, aby si upevnil půdu pod nohama po předchozích nezdarech. Jenže ačkoliv se Bílému baletu podařilo ve Valladolidu vyhrát 4:1, argentinský kouč si ani tak nemůže být jistý tím, že na lavičce madridského týmu zůstane. A vypjatou situaci v Madridu dokládá i další fakt, kdy se do sebe pustili dva hráči.

Nevypadalo to s Realem dobře. Ve Valladolidu v prvním poločase nejprve přežil penaltu, kterou Alcaraz snad překopl tribunu za brankou Courtoise. Pak dvakrát VAR odvolal gól domácích kvůli ofsajdu aby po půlhodině hry domácí konečně skórovali.

Bílý balet se ale přes nepříznivý úvod přenesl, do přestávky vyrovnal a ve druhé půli definitivně obrátil výsledek ve svůj prospěch. Porážka by asi znamenala okamžitý konec trenéra Solariho na lavičce. Díky výhře by se tedy mohlo zdát, že si snad zachránil krk. Jenomže není to tak úplně jisté. Jeden z klubových ředitelů a bývalý hráč klubu Emilio Butragueño po střetnutí trenéra ve funkci nepotvrdil a téma setrvání Solariho nechtěl vůbec komentovat.

Mužete potvrdit, že zůstane Solari trenérem Realu, nebo můžete ho dokonce potvrdit až do konce sezóny?," dostal otázku od televizní reportérky. Solari je úžasný profesionál, ale teď jsme tady, abychom se bavili o zápase," odpověděl vyhýbavě. Znamená to, že mi nemůžete v tuto chvíli nic potvrdit?," nedala se odbýt zástupkyně médií. Na to Butragueño odpověděl: Ne, jenom říkám, že jsme tady od toho, abychom se bavili o zápase." Tečka. Šlus. Závěr si z toho každý může udělat svůj. Nicméně vypadá to, že Solariho pozice je všechno, jen ne pevná a neotřesitelná.

Ramos s Marcelem si během tréninku vyměňovali názory

Že je situace v klubu skutečně napjatá vypovídá i momentka ze sobotního tréninku, kdy si vjeli do vlasů dva týmoví kapitáni Sergio Ramos a Marcelo. Důvodem potyčky měla být skutečnost, že brazilský obránce oslavoval vítězství svého týmu v zápase na dvě, což se nelíbilo Ramosovi, který mu to začal vyčítat. Na to mu měl Marcelo odpovědět, že takhle slaví vždycky, jenže stoper byl i nadále pořádně rozčílený. Nakonec se v kabině před včerejším duelem oba omluvili spoluhráčům.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články